Ефективні засоби від кліщів у собак

Кліщі – дрібні паразити, вони не мають крил, не літають, живуть у зволожених місцях із густою травою. Імовірність появи кліща на тілі вихованця і занесення їх у приміщення досить висока. Активний собака багато гуляє з господарем на вулиці, обстежує кущі, де могла побувати вже заражена тварина або сісти на траву – житло кліщів. Тому після кожної прогулянки собаку слід оглядати.

Чим небезпечні кліщі для домашніх тварин, профілактика

Ознаками укусу собаки кліщем можуть бути такі симптоми: відмова від їжі, млявий вигляд, підвищення температури, пропасниця, зміни у складі крові. У місці укусу з’являється почервоніння, набряк, проявляється свербіж.

Кліщовий укус для собаки не смертельний, але вони є переносниками багатьох серйозних небезпечних для тварини та людини захворювань: ерліхіоз, піроплазмоз, бореліоз, анаплазмоз. Тому важливо відразу ж звернутися за допомогою до ветеринарної клініки для надання своєчасної допомоги.

Щоб уникнути неприємних наслідків важких хвороб та не допустити укусів кліщів, слід використовувати профілактичні засоби для собак від паразитів.

В інтернет-зоомагазині «Petslike» можна підібрати недорого ефективні засоби для боротьби з паразитами для цуценят та дорослих собак різного віку, ваги, які представлені в каталозі лінійками від відомих українських та світових виробників.

Протипаразитарні спеціальні засоби для собак

У разі появи кліща у тілі тварини застосовують спеціальні протипаразитарні засоби для усунення проблеми:

  • репеленти – використовуються у профілактичних цілях;
  • акарицидно-репелентні – комплексно впливають та знищують паразитів, захищають від повторного зараження ними;
  • інсектоакарицидні – проводять боротьбу з кліщем, що вже живе на собачому тілі.

Препарат від кліщів для собак, залежно від їхньої ваги, віку, у нашому зоомагазині для домашніх тварин можна обрати у таких формах випуску:

  • Таблетки – усувають тільки тих паразитів, які вкусили тварину, ліки проникають в кровотік і швидко впливають на кліщів, бліх.
  • Краплі на загривку – мають широкий спектр дії, характерний запах, надають нервово-паралітичну дію на комах, відлякують їх, не допускають повторного зараження. Не можна допускати, щоб собака злизувала краплі, що загрожує її здоров’ю.
  • Спреї розпорошують на шерсть вихованця, що надає згубну дію на дорослих паразитів, відлякує їх запахом. Слідкувати, щоб собака не злизувала спрей, доки він не висохне, це може викликати у неї інтоксикацію.
  • Нашийники допомагають захистити тварину від нападу кліщів, успішно діють на них на собаці, мають профілактичний та довгостроковий ефект. Не всі варіанти нашийники підходять хворим і слабким вихованцям.
  • Шампунь має антисептичний, заспокійливий вплив, вбиває дорослих паразитів під шкірою, на шерсті, допомагає загоювати рани від розчісування. Але ефект застосування шампуню короткостроковий.

Перед покупкою певного засобу від кліщів у собаки консультуйтеся з ветеринаром.

Comments

.,.,.,.