Військовий одяг в інтернет-магазині Unisport — для справжніх чоловіків та сміливих жінок

Спеціальний комплект, що складається з військового одягу та різного спорядження для військових — це військова форма або військове обмундирування. Уніфікована за деякими зовнішніми ознаками форма для військовослужбовців встановлюється спеціальними нормативними документами і є обов’язковою для військових конкретних пологів військ, передбачених військовою службою в конкретній державі. Розрізняють такі види військової форми:

 • повсякденне;

  парадна;

 • парадно-вихідна;

 • польова;

 • повсякденно-польова.

  Інтернет-магазин Unisport пропонує до покупки функціональний, комфортний, практичний та стильний тактичний одяг для військових у широкій розмірній сітці (від 32 до 40 розміру, від L до XXXL та One Size). У нашому магазині ви знайдете військові кофти, куртки, штани, пончо, термобілизна та ремені від таких відомих виробників, як Tasmanian Tiger і Kombat.

Ціни на військову форму та спорядження, які представлені в асортименті нашого магазину, доступні для будь-якого покупця. Інтернет-магазин Unisport гарантує високу якість виготовлення та функціональність пропонованого до купівлі тактичного одягу.

Худі Kombat UK Spec-Ops Hoodie

Які критерії відрізняють тактичну форму від повсякденного одягу?

Тут можна перерахувати відразу кілька факторів — від особливостей крою та використання технологічних матеріалів для виготовлення військової форми, до дизайну та спеціального (камуфляжного) забарвлення. Також військовий одяг характеризується наявністю різних додаткових елементів конструкції — кишень шлейок, петель тощо, призначених для підвищення її функціональності.

Тактичний одяг має бути зручним і практичним, але основна функція військової форми — це забезпечення максимально ефективного захисту тіла людини від впливів на нього різного роду зовнішніх факторів:

 • негативного впливу атмосферних опадів (сніг, град, дощ) та природних явищ (мороз, УФ-промені, вітер тощо);
 • забруднень різного походження (пил, бруд, мулові відкладення тощо);
 • для потайного пересування по пересіченій місцевості, у лісистих та гірських ділянках (залежно від малюнка камуфляжу);
 • для мінімізації травм під час падіння та виконання складних тактичних завдань тощо.

До військової форми пред’являється ряд вимог, спрямованих на підвищення рівня комфорту та безпеки при її носінні. Саме завдяки своїм якісним характеристикам військова форма в Україні давно перестала бути власністю виключно військової сфери. Сьогодні такий одяг користується популярністю у широких верств населення.

Черевики тактичні Kombat UK Tactical Pro Boot 50/50

Які властивості притаманні якісному військовому обмундируванню?

Практична, функціональна та стильна форма для військових давно стала універсальною та затребуваною у багатьох сферах діяльності сучасної людини. Цьому сприяє низка позитивних властивостей якісно виготовленої військової уніформи:

 1. Тактичний одяг не натирає тіло людини, не сковує її рухи.
 2. Військове обмундирування має бути легким, приємним тактильно, не містити у своєму складі шкідливих для людини компонентів.
 3. Одяг для військовослужбовців стійкий до вологи, швидко висихає при намоканні.
 4. Форма для військових не викликає дискомфорту у процесі виконання різних завдань навіть у особливо складних умовах.

У процесі розробки враховуються всі нюанси та тонкощі специфіки експлуатації тієї чи іншої уніформи для військових. Одяг виготовляється на базі передових технологій із застосуванням високотехнологічних тканин та допоміжних матеріалів. Все це в сукупності сприяє підвищенню позитивних характеристик та властивостей військового обмундирування, сприяє його популяризації у народних масах.

Ви можете купити військову форму в Києві з доставкою по Україні в інтернет-магазині Unisport. Наш магазин гарантує своїм покупцям якість та швидку доставку обраного товару до зазначеного населеного пункту.

Comments

.,.,.,.