Упаковка: чому при складанні букета так важливо приділяти їй увагу?

Упаковка – невід’ємна частина букета. Вона облямовує флористичну композицію, підкреслює її унікальність, а також надійно захищає від будь-яких негативних зовнішніх впливів. Такі магазини, як deco-packing.com.ua пропонують широкий вибір різноманітних упаковок, які можуть зробити ваші букети неповторними.

НЕЗАМІННИЙ ІНСТРУМЕНТ У РУКАХ ФЛОРИСТА

Щоб створювати справді гарні композиції із квітів, флористи присвячують навчанню чимало часу. Вони опрацьовують різні способи використання пакувальних матеріалів. Практикуються, як з їх допомогою зробити букет більш пишним або навпаки надати йому витонченість.

Залежно від приводу та події використовують різні види упаковок. Наприклад, чудовим рішенням для побачення стане букет, загорнутий у крафтовий папір. Цей матеріал захистить квіти від вітру та холоду, дозволить їм довго зберігати свою привабливість. Виглядати така композиція буде вкрай елегантно. Якщо ж ви йдете не на побачення, а на ювілей чи весілля, то доповнити вигляд букета можна яскравими аксесуарами.

ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ ВИБОРУ УПАКОВКИ

При виборі упаковки та складанні букету досвідчений флорист користується такими правилами:

  • Непомітність. Упаковка в жодному разі не повинна привертати на себе занадто багато уваги, оскільки головні акценти слід розставляти на квітах. Тому бажано використовувати такі непомітні матеріали, як крафтовий або рисовий папір. Зверніть особливу увагу саме на пастельні тони, на завершення оберніть композицію тасьмою.
  • Функціональність. Букет має зручно лежати у руках. Упаковка не тільки служить органічним продовженням квіткової композиції, але також виконує захисну функцію — оберігає квіти від пошкоджень, а руки від колючок та вологи, що можуть бути на квітках.
  • Організаційність. Важливо, щоб за кольором, формою та стилем пакувальний матеріал відповідав тим кольорам, з якими він використовується. Як правило, при виборі колірних відповідностей беруть за основу коло Іттена – найпопулярніший інструмент художників та дизайнерів.
  • Яскравий акцент. Закінчивши оформлення квіткової композиції, додайте до неї завершальну деталь, яка контрастувала б із загальним оформленням, але при цьому поєднувала б квіти в єдину композицію, роблячи букет цілісним. Зазвичай у ролі такого акценту виступає якийсь цікавий аксесуар.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ В DECO-PACK

Ми чудово знаємо, як важливо при складанні оригінального букета приділяти увагу упаковці. Нам відомо, що оформлення квіткової композиції має бути іноді простим та елегантним, а часом пишним та яскравим. Наше завдання – допомогти вашим букетам виглядати справді ефектно. Звертайтесь до нас у Deco-Pack, і ваші флористичні роботи завжди будуть найкращими.

Comments

.,.,.,.