Чому варто обрати звуковий проєктор?

В категорії аудіо обладнання досить рідко з’являються нові пристрої, проте вже коли вони виходять на ринок, це викликає зрозумілий ажіотаж. До таких належать і звукові проєктори (саундбари). Це компактний пристрій, в якому застосовані інновації технології, що створюють потужний, просторовий звук. 

Принцип роботи саундбара 

Всередині будь-якого звукового проєктора встановлено багато динаміків — від 7 до 40 штук. Кожен динамік під’єднано до окремого підсилювача, котрі своєю чергою керуються процесором. Саме він, процесор, створює для кожного каналу потрібну фазу та затримку, завдяки чому створюється керований, спрямований звуковий промінь. 

Саме завдяки злагодженій роботі процесора, динаміків та підсилювачів створюється звукове поле, котре залежить від особливостей кімнати. Наприклад, якщо звуковий проєктор встановлений по центру кімнати, він може формувати звук, нібито колонка змонтована справа чи зліва. Формування звукового режиму 5.1 відбувається завдяки відбиттю звуку від стін. Точний процесор сам розраховує кут, під яким подається звуковий промінь, залежно від розміру та геометрії приміщення. 

Популярні моделі звукових проєкторів 

Лідером ринку аудіо обладнання багато років залишається бренд Yamaha, котрий створює саундбари високої якості. Зокрема мова йде про модель YSP-5600, котра підтримує новітній формат Dolby Atmos.

Yamaha YSP-5600 може використовуватися в системі мультирум, адже підтримує технологію MusicCast.Завдяки цій технології, за допомогою саундбара, можна побудувати гнучку аудіосистему, котру можна змінювати під свої задачі. 

Під фронтальною панеллю розташовані 44 точно налаштовані випромінювачі. Щоби створити ефект 7-канального звучання, кожен випромінювач має окрему схему посилення. 

Звукові промені спрямовуються на стіни та стелю, відбиваючись, потрапляють в точку, де перебуває слухач. Таким чином створюється тривимірний просторовий звук, такий самий, як створюють настінні та стельові динаміки. Окрім того, в звуковому проєкторі YSP-5600 використано звуковий промінь навколишнього каналу як тиловий, а також є фантомний канал для підтримки форматів Dolby Atmos або DTS:X.

Paradigm Soundscape — просторове звучання 5.1 

Ще один яскравий представник звукових проєкторів, Paradigm Soundscape, котрий дозволить насолоджуватися ідеальним звучанням в будь-якій кімнаті. Сім динаміків здатні задовільнити найвибагливіших меломанів. 

Paradigm Soundscape

Серед головних відмінностей звукового проєктора відзначимо: 

  • фазоінвертор; 

    окрема схема живлення для кожного динаміка; 

  • три ізольовані фізично канали — лівий, правий, центральний; 

  • центральний канал оснащений трьома динаміками; 

    цифровий процесор DSP гарантує максимальну точність обробки звуку. 

Обрати ці або ж інші моделі саундбару вам допоможуть в магазині ShowTime.

Comments

.,.,.,.