Як взяти участь в земельних онлайн торгах на Прозорро.Продажі

Електронні земельні торги функціонують в Україні з початку липня 2021 року і вже за короткий проміжок часу принесли державі багатомільйонні прибутки, і дозволили звичайним громадянам приймати участь на рівних правах з іншими учасниками. Стара система була настільки корумпованою, що допускала до державних аукціонів обмежене коло осіб, які грали нечесним шляхом. Це негативно позначилося на довірі суспільства до влади та призвело до занепаду аграрного сектору економіки. Люди чекали на нововведення, які покращить їх становище на земельному ринку і дозволять користуватися його перевагами незалежно від фінансового достатку.

Офіційною системою для проведення електронних аукціонів було обрано Прозорро.Продажі та її ліцензовані майданчики, одним з яких є Українська Універсальна Біржа. Наразі існують певні обмеження для земельних торгів, які стосуються максимально допустимої площі угідь, які можна придбати в одні руки. Також варто зазначити, що купувати та продавати земельні ділянки можуть тільки громадяни України, а якщо справа стосується права оренди, то тут також можуть залучатися іноземні інвестори.

Приймати участь у торгах можуть тільки зареєстровані учасники системи Прозорро.Продажі або її акредитованих майданчиків, зокрема і ТОВ УУБ. Після того як ви пройдете процедуру верифікації, то отримаєте доступ до всіх актуальних лотів, які наразі є в Україні. Обмежень на подачу пропозицій немає, тому ви можете залишати свої заявки на участь, які можуть бути розглянуті організаторами торгів. Якщо ваша пропозиція буде відповідати всім нормам та правилам аукціону, то у вас будуть високі шанси на перемогу.

Дізнатися більше про особливості участі в електронних торгах, перейдіть за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-braty-uchast-v-auktsioni-na-zemelnu-dilyanku-na-prozorrosale/.

Які переваги використання тов ууб для участі в торгах по землі для звичайних українців?

Українська Універсальна Біржа є ліцензованою в Прозорро.Продажі платформою для надання послуг з проведення державних земельних аукціонів відкритого типу. Вона забезпечує дотримання чесних умов на кожному етапі торгів та під час оформлення документації. Майданчик відноситься до найкращих у плані зручності та швидкості оновлення інформації, тому є найбільш популярним в Україні. Тисячі людей вже скористались можливістю та зареєструвалися на даному ресурсі.

Тут представлено всі лоти з продажу, купівлі та оренди землі, які є аналогічними тим, що виставлені на сайті Prozorro.Sale. Для вашої зручності діє система фільтрації лотів за площею, вартістю, типом земельної ділянки, організатором торгів тощо. Для всіх учасників діють однакові права та дотримання чинного законодавства України. 

Спеціалісти ресурсу гарантують чесність та прозорість земельних аукціонів, в чому ви можете впевнитись на свої очі. Кожен зареєстрований учасник системи може спостерігати як проходить битва за вигідний лот у будь-який момент часу. Така міра є важливою для дотримання чесності на сучасних торгах, а також підвищує довіру суспільства до влади.

Comments

.,.,.,.