Швидка та надійна автостраховка в Німеччині

Якщо ви хочете здійснити поїздку до Європи на своєму авто, тоді вам найкраще заздалегідь оформити страховку на авто в Німеччині. Цей важливий документ надасть вам юридичну підтримку у випадку, якщо за кордоном у вас виникне аварія. Адже в такій ситуації ви зможете отримати не тільки повноцінну та кваліфіковану допомогу спеціаліста, але також забезпечити себе консультацією юриста, який підкаже вам, як правильно вчинити в конкретній ситуації.

Питання оформлення

Для того, щоб оформити автострахування, вам необхідно пройти три етапи, в ході яких відбувається послідовне внесення інформації щодо майбутньої поїздки, транспортного засобу та страхувальника. Крім цього, вноситься плата за страховку.

Внесені дані надають можливість клієнтам вибрати один із трьох тарифів, що відрізняються за комплексом послуг, а також доставкою та оплатою.

Про вибір тарифу

Перший тариф.

Ним передбачено передплату за страховку, а також безкоштовна доставка на Нову Пошту, а точніше на одне з її відділень.

Другий тариф.

Це оптимальний варіант для тих, хто не хоче чекати на доставку. Відразу після того, як онлайн-замовлення було оформлене, готову страховку можна забирати з будь-якого пункту самовивезення.

Третій тариф.

Він забезпечує клієнта максимальною свободою вибору. Клієнт самостійно вибирає те, яким способом йому зручно сплатити страховку, а також визначається з доставкою чи самовивозом. Крім цього, цей тариф забезпечує клієнта технічними та юридичними консультаціями у період перебування за кордоном.

Про справжність поліса

Після того, як ви оформите страховку, на зазначеному офіційному сайті ви можете перевіряти її легітимність. Для перевірки можна номер страховки або номер застрахованого автомобіля.

Можливість доставки за кордон

Якщо вам потрібно затримати за кордоном, а поліс завершує свій термін дії – у цьому немає жодних проблем.

Ви можете замовити доставку поліса прямо в місто, де ви знаходитесь. Так ви в найкоротший термін зможете забезпечити себе полісом, і при цьому вам зовсім не потрібно повертатися додому, щоб зайнятися його повноцінним оформленням та отриманням.

Автострахування є незамінним та дуже важливим елементом будь-якої поїздки за кордон. Адже саме вона допоможе вам не лише заощадити час та гроші, але й забезпечить вас європейським рівнем обслуговування, а також юридичною безпекою.

Comments

.,.,.,.