“Дія. Бізнес Кривий Ріг” чи як отримати допомогу по стартапу?

У 2021 році в місті Кривий Ріг було відкрито великий центр “Дія.Бізнес”, яким досвідчені та підприємці-початківці можуть отримати інноваційні послуги з підтримки та розвитку свого бізнесу або стартап-ідеї. При цьому мало хто з криворіжців знає як скористатися цими послугами та реалізувати свою стартап ідею. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Про центр “Дія. Бізнес Кривий Ріг”

“Дія. Бізнес” є національним проектом розвитку підприємництва дуже великого масштабу. Ініціатором цього проекту виступило Міністерство цифрової трансформації ще 2020 року.

Центри “Дія. Бізнес” є не лише на території Кривого Рогу, а й в інших містах України. Вони були відкриті з метою розвитку малого та середнього бізнесу як головної основи економічної стабільності та розвитку країни. Центри “Дія. Бізнес” надають допомогу людям, які вже мають свій бізнес, а також тим, хто тільки збирається його відкрити, допомагають у відкритті, розвитку та масштабуванні бізнесу.

“Дія. Бізнес” надихає створення нових інноваційних бізнес-проектів в Україні. У таких центрах можуть навчитися підприємництву не лише дорослі, а й діти. Тут також можна отримати повноцінну допомогу з відкриття власної справи. “Дія. Бізнес” регулярно проводить моніторинг бізнес-клімату та регуляторного середовища, а також сприяє розвитку та масштабуванню малого та середнього бізнесу в Україні.

Крім самих центрів “Дія. Бізнес існує сайт, на якому можна отримати спектр безкоштовних послуг. Зокрема, ті, хто тільки думає розпочати власну справу, але не знають у якій сфері, можуть скористатися банком бізнес-ідей, відвідати онлайн-школу для підприємця, вивчити досвід інших бізнесменів тощо. Ті, хто тільки починає бізнес, також може відвідати онлайн-школу підприємця та дізнатися безліч нових речей. Можна отримати безкоштовні консультації щодо бізнесу та інше. Більш досвідченим підприємцям “Дія. Бізнес” представляє безкоштовні онлайн-консультації, онлайн-школу, кейси, різні сервіси та можливості, каталог організацій з підтримки бізнесу та багато іншого.

“Дія. Бізнес” у Кривому Розі

Мало хто з мешканців Кривого Рогу знає, але у місті є унікальна можливість отримати безкоштовну допомогу для свого бізнесу. Таку допомогу надають спеціалісти центру “Дія. Бізнес Кривий Ріг”. Такий центр відкриває нові можливості для криворожан. Зокрема криворіжці у міському центрі “Дія. Бізнес” можуть:

  • отримати абсолютно безкоштовні консультації від експертів з різних напрямків;
  • взяти участь у різних бізнес-подіях та освітніх програмах, що проходять у центрі, багато з них також здійснюються на безоплатній основі;
  • знайти до інвесторів та партнерів для свого стартап-проекту;
  • познайомиться з іншими підприємцями, дізнатися про їхній досвід ведення бізнесу;
  • протестувати продукт власного виробництва на спеціальній pop-up-локації;
  • багато іншого.

У центрі “Дія. Бізнес Кривий Ріг на регулярній основі проводяться різні заходи як на платній так і на безкоштовній основі. Їх завжди можна відстежити на офіційному веб-сайті центру. Ці заходи допомагають мешканцям Кривого Рогу реалізовувати свої бізнес-ідеї, удосконалювати свій бізнес, інше. Крім цього, у центрі “Дія. Бізнес Кривий Ріг” навчають азам підприємництва та наймолодших жителів міста.

 “Дія. Бізнес Кривий Ріг” у 2020-х роках став найкращим інструментом для криворіжців, які хочуть отримати швидку та якісну допомогу щодо свого бізнесу.

Comments

.,.,.,.