Гра про Кривий Ріг від криворіжців

Мало хто з криворіжців знає, але у 2019 році жителями міста було створено унікальну настільну гру про рідне місто. Ця гра була розроблена командою колишнього депутата Костянтина Усова і назвалася вона “Європейський Кривий Ріг”. Таку гру не можна було купити абсолютно ніде, її можна було отримати лише у подарунок. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Що за гра Монополія про Кривий Ріг?

Настільна гра “Європейський Кривий Ріг” це монополія, в якій, як і в будь-якій іншій монополії, можна купувати та продавати нерухомість, а також збирати податки з інших гравців.

Монополія це економічна і стратегічна настільна гра для двох і більше людей. Ця гра стала дуже популярною ще в 20 столітті. У монополію грали у багатьох країнах світу, включаючи і країни, які раніше входили до складу СРСР. У 20 столітті були такі відомі ігри-монополії як “Менеджер”, “Бізнесмен” та інші.

Головною метою монополії є те, щоб людина залишилась єдиним гравцем, який не став банкрутом завдяки розумному використанню стартового капіталу гри.

Гра монополія є невеликим ігровим полем, яке складається з маленьких квадратів, які йдуть по колу. Ці квадрати коло за колом проходять гравці. Квадрати монополії складаються із різних активів. У більшості монополій це різні підприємства, цінні речі, будівлі, вулиці та інше. Коли настає черга ходити, гравець підкидає кубики, тим самим визначає необхідну кількість кроків для його фігури. Тобто кожне очко на кубику відповідає одному кроку – одному квадрату на ігровому полі монополії.

У 21 столітті таку гру як монополія значно вдосконалили. Зокрема, з’явилося безліч різних варіацій. Також у 21 столітті було розроблено комп’ютерну версію гри “Монополія”, а також програми для ігрових консолей та смартфонів.

У 21 столітті удосконалили монополію і у Кривому Розі. Зокрема у 2019 році було розроблено гру про Кривий Ріг. Особливість даної настільної гри-монополії полягає в тому, що в ній представлені виключно криворізькі локації, а також те, що недостатньо просто скупити знайому нерухомість, її необхідно ще й реконструювати.

Реліз криворізької монополії від розробників команди Усова

Монополію “Європейський Кривий Ріг” розробила команда Костянтина Усова ще 2019 року. Реліз цієї гри був присвячений дню захисту дітей.

Перед випуском цю гру командау тестувала. Монополія “Європейський Кривий Ріг” дуже захоплююча. Настільна гра була розроблена спеціально для розвитку дітей, вивчення рідного міста. А також для підтягування арифметики та розвитку логічного мислення. Ця гра призначалася для дітей віком від восьми років. Але вона стала популярною серед криворіжців старшого віку. Монополія дуже цікава. Вона привертає увагу людей різного віку насамперед саме тим, що в ній представлені знайомі локації кожному мешканцю Кривого Рогу. Про це пишуть на сайті krivbass.city.

Розробники гри-монополії “Європейський Кривий Ріг” давали гру дітям Кривого Рогу абсолютно безкоштовно. У продаж така розробка не надходила. Монополію можна було придбати виключно як подарунок від влади.

Окрім монополії командою Костянтина Усова у 2019 році було розроблено абетку для найменших криворіжців. Ця абетка була представлена у вигляді кубиків, а на них були зображені картинки, пов’язані з Кривим Рогом. Таку розроблену криворізьку абетку команда Костянтина Усова подарувала малюкам у дитячих садках Кривого Рогу.

Comments

.,.,.,.