Інвестори для криворізьких стартаперів?

Інвестування у Кривому Розі є продуманим планом дій, пов’язаним із вкладенням грошей чи інших матеріальних цінностей у певний вид діяльності з метою отримати прибуток. Проте правильно та грамотно вибрати проект чи знайти інвестора у Кривому Розі не так вже й просто. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Власні гроші чи інвестиції?

Багато жителів Кривого Рогу мають чудові стартап-ідеї, а також ідеї для малого та середнього бізнесу. Але не всі криворіжці мають необхідні кошти для відкриття бізнесу. Для цього доводиться шукати інвесторів і брати кредити.

Перш ніж вкладати чужі кошти в бізнес, в ідеюї необхідно грамотно оцінити всі ризики. Якщо бізнес буде без успішним і ніякої матеріальної вигоди не приноситиме, борг доведеться повертати з бюджету сім’ї. Ідеально прорахувати як розвиватиметься ситуація на криворізькому, а також на українському ринку не може навіть найдосвідченіший фахівець, не те що підприємець-початківець. Початківцям криворіжцям-підприємцям при розрахунку всіх ризиків слід враховувати ситуації на ринку, які можуть змінитися в будь-який  момент.

Інвестори для бізнесу у Кривому Розі

Найголовнішими та найбільшими інвесторами, які можуть виступити на підтримку стартап-ідей криворіжців, є промислові підприємства Кривого Рогу. Також це може бути великий місцевий бізнес. Досвідчені бізнесмени люблять підтримувати інноваційні ідеї підприємців-початківців.

Крім цього, кошти на бізнес можна знайти у будь-якому банку Кривого Рогу. Крім того, фінансування на бізнес-іде передбачено також міською владою. У Кривому Розі працює спеціальне кредитування для молодих підприємців.

Допомагає знайти інвесторів криворіжцям та організація “Дія. Бізнес. Кривий Ріг”. Тут початківцям криворізьким підприємцям допомагають розвивати свій бізнес, виходити на нові ринки, створювати нові продукти та багато іншого. Головною метою “Дія. Бізнес. Кривий Ріг” є збільшення реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності.

Крім цього криворіжці, які мають стартап-ідею, можуть скористатися низкою інших можливостей.

Одними з таких можливостей є венчурні та інвестиційні фонди. Крім інвестицій такі фонди навіть допомагають знайти майбутніх клієнтів. Але для того, щоб такий фонд профінансував стартап, необхідно, щоб проект був ідеальним, оскільки такі організації просто не вкладають кошти в ризиковані проекти.

Ще одним ідеальним інструментом для реалізації бізнес-ідеї у Кривому Розі є краудфандинг. Краудфандінг перекладається як “фінансування натовпом”. Грубо кажучи стартапе з Кривого Рогу може зібрати необхідну суму у своїх знайомих, які підтримують його ідею. Є також спеціальні сайти краудфандингу, де можна взяти гроші у борг. Серед таких сайтів є “Спільнокошт”.

Криворіжці з бізнес-ідеєю можуть також скористатися грантом. Такі гранти неодноразово проводили різні організації як по всій Україні, так і в Кривому Розі. На гранд зазвичай подається безліч бізнес-проектів від різних підприємців-початківців. Усі проекти проходять оцінку за такими критеріями як: команда, стратегія, ідея, технологія та інше.

Кривий Ріг місто талановитих людей, місто можливостей. Незважаючи на те, що це промисловий центр України вже багато років, тут активно розвиватиметься малий та середній бізнес, юні стартапери знаходять інвесторів та реалізовуватимуть свої інноваційні ідеї.

Comments

.,.,.,.