Де криворіжцям знайти гранти та як написати вдалу заявку?

Для криворіжців, які мріють про власний стартап або про створення цікавих, інноваційних та наукових проектів, грант може стати чудовою допомогою в удосконаленні своєї роботи. Завдяки гранту можна вийти на новий рівень у своїй діяльності, знайти нову, більшу аудиторію, підвищити рівень кваліфікації команди. В Україні є безліч фондів, платформ та ініціатив, які надають гранти на різні цілі, і дуже важливо знайти той, яким ви зможете скористатися. Але знайти ідеальний грант – лише половина справи на шляху до успішного стартапу, адже наступним кроком є написання заявки. Дієві поради від переможців гранту стануть у нагоді всім, хто планує створити стартап. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Отримання гранту у Кривому Розі

У Кривому Розі на постійній основі проводяться різноманітні конкурси, у яких може взяти участь кожен бажаючий і отримати грант на мрію. Наприклад, освітній грантовий конкурс “Scholarship” щорічно заохочує криворіжців брати участь у цікавому проекті, який покликаний довести, що молоді спеціалісти та студенти вишів мають змогу працювати і розвиватися у своїй сфері без багаторічного досвіду та диплому. Для криворіжців цей конкурс має переваги не лише у фінансовому плані (переможець отримує 15 тисяч гривень), але й надає багато нових можливостей: отримання цінного досвіду, цікаві знайомства, корисні поради та інколи навіть оплата навчання для студентів. 

Також про можливість надання грантів містянам розповіли у Криворізькій міській раді. Подавати заявку на грант можуть ФОП та юридичні особи, які є громадянами України. Мікрогрант можна отримати на створення власного бізнесу, а витратити кошти на придбання обладнання, закупівлю сировини, орендну плату та лізинг обладнання. Рішення про надання гранту приймається Державною службою зайнятості. Для участі у гранті потрібно написати заявку та бізнес-план майбутнього проекту – переможці отримають не менше 50 тисяч гривень. 

Як написати успішну грантову заявку?

Щоб шанси на перемогу були вищими, варто приділити достатньо уваги та часу написанню грантової заявки, адже тільки так ви зможете продемонструвати ваші цілі, донести цінність вашого майбутнього стартапу і його унікальність. Коли у вас є чітко продумана ідея, якою ви дійсно захоплені, написати грантову заявку буде значно легше. Пишіть партнерам вашої мрії, не бійтеся кликати у партнери тих, з ким вам було б цікаво співпрацювати. Так, ніхто не дасть вам гарантій, що ви не отримаєте відмову, але шанси отримати позитивну відповідь так само високі. 

Багато молодих спеціалістів не подають свої заявки на грант у великі фонди тільки тому, що бояться відмови. Однак, як не дивно, у відмові є купа переваг, адже ви отримаєте якісний фідбек: які помилки були у заявці, що треба виправити або доповнити. Цей досвід допоможе вам вдосконалитися і наступного разу створити ідеальну заявку, яка приведе вас до успіху. Крім того, так ви зможете доопрацювати свою ідею, щоб під час її реалізації виникало якомога менше складнощів.  

Знайдіть собі помічника у написанні заявки, адже цей процес займає не один день і може бути достатньо кропітким. На офіційних сайтах фондів та організацій є чітка інструкція заповнення заявки, тому хтось повинен слідкувати за правильністю заповнення форми. Це зменшить вірогідність помилок, що теж впливає на рішення. Допомогти криворіжцям із заповненням заявок на отримання гранту можуть працівники Криворізької служби зайнятості.   

Перед тим, як писати заявку, обов’язково переконайтеся, що ваш проект відповідає умовам конкурсу, а дедлайн ще не пройшов. Намагайтеся бути зрозумілими, додавайте більше конкретики, щоб читач відразу побачив зв’язок із вашими планами, діями та результатами.

Comments

.,.,.,.