Історія конкурсу “Битва стартапів” у Кривому Розі

Захід “Битва стартапів” є конкурсом із великою історією. Завдяки цьому заходу в життя було втілено не одну унікальну стартап ідею. Такі змагання серед стартаперів проводили і у Кривому Розі. У ньому брало участь безліч криворіжців, а також мешканців інших міст. Багато хто з них завдяки конкурсу просить свої стартап-ідеї в життя. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Перший конкурс “Битва стартапів” у Кривому Розі

Вперше конкурс “Битва стартапів” у Кривому Розі відбувся навесні 2016 року. Організаторами цього заходу була Інвестиційна платформа “Startup.Network”, міжнародна освітня програма під назвою “Eurostudent”, а також “Школа нетворкінгу Соломії Бойка”.

З того часу у Кривому Розі конкурс “Битва стартапів” проходить щороку. Традиційно захід проходить у два етапи:

  • Перший етап – підприємницький блок, в рамках якого підприємці та інвестори запрошені на конкурс діляться зі стартаперами своїм власним досвідом у даній сфері, дають поради, розповідають про сучасні тенденції, а також відповідають на питання, які цікавлять підприємців-початківців;
  • Другий етап – інвесторський блок, у рамках якого проводиться презентація стартапів. Для презентації ідей спочатку формується команди підприємців, які представляють на експертів свої стартап-ідеї. В основному тривалість презентації одного проекту становила 6 хвилин, з яких 3 хвилини був виступ автора щодо проекту, а 3 хвилини, що залишилися, це були питання та зауваження від експертного складу.

Переможцями у конкурсі “Битва стартапів” зазвичай обирали двох переможців, чиї ідеї високо оцінила експертна комісія, а також ті, що набрали найбільшу кількість балів у результаті онлайн-голосування.

На першому конкурсі “Битви стартапів”, який проходив у Кривому Розі, виграли криворіжці зі стартап-проектом під назвою “Booking4you”. Жителі Кривого Рогу запропонували ідею-розробку спеціальної програми, за допомогою якої можна було б бронювати послуги на території міста на короткий час. Така послуга давала змогу мешканцям Кривого Рогу не витрачати свій дорогоцінний дозвон у якусь організацію з конкретного питання. За допомогою стартапу криворожан можна було дізнатися графік роботи, записатися на прийом, інше. Крім цього, на першому криворізькому конкурсі “Битви стартапів” було представлено ще безліч інших проектів від мешканців міста, зокрема “Зйомки першого псевдо документального фільму жахів” та “Центру матері та дитини”.

Багато з цих стартапів починаючи з 2016 року, було реалізовано.

Що дає конкурс “Битва стартапів” молодим стартаперам?

Конкурс “Битва стартапів” є дуже масштабним заходом. Однією з головних цілей заходу є об’єднання однодумців в одному місці і одночасно для створення дійсно проривного стартапу. Окрім цього, завдяки “Битві стартапів” можна почути безцінний досвід великих підприємців, їхні помилки та інше. Захід “Битва стартапів”, який щороку проводять у Кривому Розі допомагає молодим людям реалізовувати свої ідеї, досвідчені підприємці оцінюють ідеї щодо їхньої готовності, а також інвестиційної привабливості.

Такий унікальний захід як “Битва стартапів” дає можливість мешканцям Кривого Рогу проявити себе, продемонструвати свої ідеї химерним та seed-фондам, бізнес-ангелам, а також приватним інвесторам. Крім того, отримати їхню експертну думку та довгоочікуваний грант на реалізацію стартап-проекту.

Comments

.,.,.,.