Історія криворіжця, який виграв півмільйона на реалізацію стартапу

У світі є безліч можливостей для реалізації стартап-ідей. Можна скористатися грантом, знайти бізнес-ангела, приватного інвестора та інше. Зокрема одним із найпоширеніших способів здійснити стартап-ідею є участь у конкурсі. Такою нагодою скористався і мешканець Кривого Рогу – Антон Балаєв. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Конкурс проектів “Мільйони добрих справ” від компанії “Епіцентр”

Конкурс у якому криворожанин Антон Балаєв брав участь називався “Мільйони добрих справ”. Його організувала одна з відомих мереж магазинів в Україні. Мережа торгових центрів уже кілька років поспіль влаштовує потужний конкурс для підтримки малого та середнього бізнесу України. За допомогою конкурсу “Мільйони добрих справ” українські підприємці могли втілити у реальність свої бізнес-плани, вигравши грант на їхню реалізацію. Призовий фонд від мережі торгових центрів “Епіцентр” складав понад 10 мільйонів гривень.

На участь у такому конкурсі подали заявки понад півтори тисячі мешканців різних міст України. З цієї кількості до фіналу заходу відбирали лише п’ятеро осіб, бізнес-проекти яких судді оцінили найвище. Здебільшого відбір у фінал проходив через чотири етапи. Саме п’ятеро людей у ​​конкурсі “Мільйони добрих справ” отримали 500 тисяч гривень для реалізації своєї ідеї. При виборі бізнес-ідей судді конкурсу схилялися до масштабування ідеї, її прибутковості, темпів розвитку та впливу бізнесу на загальну економіку регіону, де він буде відкритий.

Для того, щоб взяти участь у такому конкурсі стартап-ідей необхідно було ознайомитися з усіма правилами даної акції, заповнити відповідну грантову заявку, де необхідно було детально описати свою бізнес-ідею, чіткий план її реалізації, а також розрахувати кошторис у межах грантові суми. Після цього кожен учасник із чотирьох півфіналів мав приїхати до студії та розповісти про свій стартап-проект, а також представити бізнес-план у вигляді презентації, відео тощо. На все це кожному учаснику конкурсу “Мільйони добрих справ” було дано по три хвилини. Небагато часу, але достатньо для того, щоб зарядити суддів своєю енергією та бажанням втілити стартап ідею в реальність.

Проект “Мільйони добрих справ” це чудова можливість для тих, у кого вже давно зріє власна бізнес-ідея, але для її втілення необхідна як допомога експертів, так і матеріальні ресурси”. Учасники конкурсу не обмежені ні в чому. У конкурсі “Мільйони добрих справ” немає вікового обмеження. Найголовніше вимоги конкурсу це з величезним бажанням і величезний ентузіазм втілити свою ідею в реальність. Загалом мережа відомих магазинів магазинів надасть як гранти на реалізацію стартап-ідей та бізнес-ідей 10 млн гривень 20 українським підприємцям та тим, хто планує розпочати власну справу.

Переможець та власник гранту від компанії “Епіцентр” на розвиток бізнесу криворожанин – Антон Балаєв

Антон Балаєв є мешканцем Кривого Рогу. Упродовж кількох років він уже вів успішний бізнес. Він мав власну компанію “Трейдізол”, яка займалася виробництвом циліндрів з базальтового волокна для теплоізоляції труб.

Криворожаніна вирішив не упускати свій шанс реалізувати ідею та зазнав удачу у конкурсі від компанії “Епіцентр” – “Мільйони добрих справ”. Він подав заявку на грант у розмірі півмільйона гривень для того, щоби придбати обладнання для розширення свого бізнесу. Завдяки гранту компанія криворіця Антона Балаєва “Трейдізол” змогла б стати найбільшим виробником ізоляційних матеріалів із базальтового волокна у Дніпропетровській області. Про це пишуть на сайті womo.ua.

Антону Балаєву пощастило стати одним із п’яти переможців конкурсу “Мільйони добрих справ”. Після перемоги він успішно реалізував ідею щодо розширення бізнесу. Крім нього, багато інших учасників конкурсу від компанії “Епіцентр” здійснили величезний прогрес у розвитку свого бізнесу.

Comments

.,.,.,.