Розвиток криворізьких студентів у сфері IT

Конкурс “Кращий студент України”, який пройшов у 2016 році, зробив переможцями кількох студентів із криворізьких вишів. Їх історії неймовірно надихають, адже вони готові руйнувати стереотипи, доводять, що час на розвиток себе як людини і спеціаліста завжди можна знайти, і реалізовують найсміливіші ідеї. Зокрема, переможцем став Олексій Микитін, студент 5-го курсу Криворізького національного університету, у номінації “Кращий студент-програміст України” та Микола Чирва, студент 3-го курсу Криворізького педагогічного університету, у номінації “Медіапростір”. Ні для кого не секрет, що сфера IT протягом багатьох років залишається найбільш затребуваною та престижною. Вона не лише дарує безліч можливостей спеціалістам, але й є рушієм прогресу. Саме тому розвиток криворізьких студентів у IT дуже важливий. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua

Все, що варто знати про конкурс “Кращий студент України”

Конкурс “Кращий студент України” проводиться щороку і обирає переможців у десяти номінаціях. Це всеукраїнська конкурсна програма, яка покликана виявити таланти у студентів нашої держави і надати їм мотивацію та можливості для подальшого розвитку у своїй діяльності.

Завдання програми полягають у тому, щоб виявити найкращих студентів в окремих сферах, покращити соціальну атмосферу у вишах. налагодити відносини між студентами та викладачами, розширити світогляд молоді та забезпечити їй якісне дозвілля.

Визначають переможців експерти у різних сферах. В основу оцінювання покладено декілька принципових моментів, які визначають цей процес як обґрунтований та легітимний.

Криворізьким студентам вдалося довести, що вони здатні побудувати майбутнє для свого міста і країни. На шляху до перемоги у Всеукраїнському конкурсі вони витратили немало часу та сил, поєднуючи підготовку з навчанням в університеті та навіть підробітком. І їх результат ще раз довів, що все можливо, якщо є щире бажання. 

Криворіжці про свою майбутню професію, участь у конкурсі та пропозиції співпраці 

Майбутня спеціальність криворіжця Олексія Микитіна “Інформатика, автоматика та системи управління”. Студент розповів, що для нього це не лише професія, але й захоплення. До участі у конкурсі юнак активно писав наукові роботи і також був учасником престижних командних змагань “Хакатон”, де протягом двох днів треба надати якісний програмний продукт. Цей конкурс проходив у Києві, Харкові та Запоріжжі, але Олексій також хотів стоврити щось подібне і у рідному Криворіжжі, щоб підвищити інтелектуальний імідж міста. Так Олексій Микитін став організатором проводення Всеукраїнського конкурсу “Хакатон” у Кривому Розі. В процесі організації криворіжець познайомився з представниками провідних IT-компаній України, що вже стало для нього чудовим досвідом.

На регіональному конкурсі “Кращий студент України” Олексій представив членам журі свої нагороди на минулих конкурсах, що також посприяло його перемозі. Після цього криворіжцю почали приходити пропозиції співпраці від українських та іноземних IT-компаній, але на той момент у хлопця були інші пріоритети. 

У Миколи Чирва теж  був доволі багатий досвід роботи з медіа до того, як він став переможцем конкурсу. Студент багато часу приділяв саморозвитку, любив танцювати та співати, постійно брав участь у різноманітних творчих проектах. Також Микола співпрацював з відомим журналістом Сергієм Єременко у проекті “Майдан”, пробував себе у ролі ведучого на криворізькому каналі “Рудана”, стажувався у якості парламентського кореспондента у Верховній Раді України. Ця робота відкрила криворіжцю ще більше можливостей і багато чому навчила, ці навички стануть у нагоді у медіа-сфері.

Comments

.,.,.,.