Відомий вуличний музикант Кривого Рогу – Вадим Діякевич

У 21 столітті на вулицях Кривого Рогу можна зустріти чимало місцевих музикантів. Серед усіх є одні музикант з надзвичайно гарним голосом – Вадим Діякевич. Колись, своїм голосом він підкорив не лише серця криворіжців, а й суддів відомого українського пісенного шоу – Х-фактор, а також талант-шоу “Україна має талант”. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Участь Вадима Діякевича у конкурсі “Україна має талант”

Знімок із передачі “Україна має талант”.

Будучи зовсім юним, Вадим Діакевич брав участь у конкурсі талантів “Україна має талант”. Брав участь він не один, а ще з трьома хлопцями – Георгієм, Стасом та Дімою. Влітку 2012 року вони створили свій колектив під назвою “EL Classico”. Ідея створення гурту з’явилася у Діми. Влітку 2012 року Дмитро познайомився у таборі з Вадимом Діакевичем і коли він почув його голос був дуже здивований його красою. Звідси виникла ідея створити власну групу.

Тоді практично все оточення Вадима Діякевича знало його як хлопця, який співає лише пісні “Скрябіна” та “Океану Ельзи”. Але ще в шкільні роки, коли Вадим Діякевич тільки-но починав свій пісенний шлях, його тягнуло зовсім до іншої музики – “елітно”. Про це Вадим Діякевич писав на своїй сторінці у Instagram. Тому, на конкурсі талантів гурт “EL Classico” виконав пісню у зовсім іншому репертуарі.

Усі хлопці з групи “EL Classico”: Георгій, Станіслав, Дмитро та Вадим – криворіжці. А як відомо місто Кривий Ріг – є найдовшим містом у Європі. Жили хлопці на той час у різних частинах міста і добирати один до одного було дуже проблематично. Тому вони вирішили, що кожен із них до конкурсу талантів підготується самостійно.

Група “EL Classico” разом із Вадимом Діякевичем брала участь в “Україна має талант-5” у 2012 році у місті Дніпропетровську (Дніпрі). Для виступу хлопці обрали кавер пісню “Ti Amerо”. Гурт “EL Classico” виступив чудово. Люди у концертному залі аплодували стоячи. Але від суддів, зокрема від Ігоря Кондратюка, група отримала “ні”. Слава Фролова та Влад Яма підтримали молоду групу та сказали їм “так”.

Участь Вадима Діякевича у пісенному конкурсі “Х-фактор”

Фото: stb.ua

У пісенному шоу “Х-фактор” Вадим Діякевич виступав із сольним номером. Він взяв участь у 2016 році у сьомому сезоні проекту. Для конкурсу Вадим Діякевич обрав відому пісню Кузьми Скрябіна “Люди, як кораблі”. Завдяки цій пісні, своєму унікальному та гарному голосу, він придбав серце кожного у глядача у залі. Весь концертний зал аплодував стоячи, а члени журі навіть розплакалися. Виступ Вадима Діякевича був одним із найчутливіших за всю історію проекту “Х-фактор”. Наприкінці свого виступу від суддівського складу пісенного конкурсу він отримав одне “ні” та два “так”, що дозволило йому пройти до наступного туру “Х-фактора”.

Вуличний музика

Не зважаючи на багаторазові спроби показати себе на пісенному конкурсі, Вадим Діякевич є вуличним музикантом. У Кривому Розі його дуже часто можна побачити та почути біля театру Шевченка на Поштовому проспекті, а також в інших місцях. Жителі Кривого Рогу впізнають зірку. Вони дуже люблять живий виступ Вадима Діякевича, тому часто він збирає навколо себе величезні натовпи людей.

Творчість Вадима Діякевича у період російсько-української війни

Фото: Instagram @vadimdiyakevich.

Не зважаючи на те, що з 24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна, Вадим Діякевич за допомогою свого таланту вирішив допомагати українським воїнам. Зокрема, він разом зі своєю командою організовував благодійні вечори, а всі кошти, отримані від продажу квитків, він передав підрозділу третьої стрілецької роти 2 батальйону Збройних сил України.

Comments

.,.,.,.