“Comedy Club” по-криворізькі – діяльність популярної групи гумористів

Багато відомих прикладів з історії показують, що гумористи у повсякденному житті доволі похмурі, невеселі люди, – принаймні легендарний Чарлі Чаплін був саме таким. Але назвати учасників криворізької гумористичної групи «Smart Comedy Club» невеселими просто неможливо, адже гумор став не просто їх заробітком, але й способом життя. Цей колектив популярний у Кривому Розі, Артур Капітонов, Сергій Вусик, Роман Погода, Антон Цитрамон та інші учасники особливо відомі завсідникам барів та нічних клубів міста. Талановитих і дотепних криворіжців в одну групу зібрали творчі натхненники та друзі Євген Ульянов та Олександр Белінець. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Початок історії «Smart Comedy Club» та участь у телешоу

Учасники криворізького “Comedy Club” товаришували ще до створення своєї гумористичної групи. Один із організаторів «Smart Comedy Club» Євген Ульянов розповів, що одного разу вони просто сиділи за столом за чашкою чаю і несподівано їм прийшла ідея створити гумористичний проект, аналогів якому не було у Кривому Розі. Криворіжці завжди були на “ти” з гумором, любили вигадувати жарти і дарувати людям гарний настрій. 

До своєї команди Євген та Олександр вирішили долучити талановиту молодь Криворіжжя. Гумористи підтягнулися швидко і, що було приємною несподіванкою, вже знали один одного, – це було добре тому, що не потрібно знайомитися і вчитися працювати в новій команді. У хлопців був досвід роботи у КВК та участі в українських телешоу “Ліга сміху” та “Розсміши коміка”. 

Учасник криворізького ком’юніті гумористів Сергій Вусик навіть був переможцем у останньому шоу і отримав 20 тисяч гривень, проте у “Розсміши коміка” є багато нюансів, про які глядачам не розповідають. Наприклад те, що свого виступу іноді потрібно очікувати цілу добу і, звісно, після такого довгого дня не завжди вдається ідеально презентувати свої жарти. 

Артур Капітонов також був учасником цього популярного шоу, пройшов кастинг, але в ефір не потрапив. Криворіжець розповів, що гроші, які видають із сейфу переможцям несправжні, а виграш нараховується кращим гумористам на картку. З урахуванням податків, виходить доволі скромна сума, яку витратити можна дуже швидко. 

Гумористи з Кривого Рогу вважають, що шлях у їхній сфері – доволі довгий і, щоб досягти популярності, може знадобитися 10 або більше років. Але Олександр Белінець зазначив, що гумор – це як наркотик. Коли одного разу вдалося викликати у аудиторії щирий сміх, то потім хочеться це робити знову і знову. 

Як імпровізують криворізькі гумористи?

Організатор групи розповів, що між “Comedy Club” та КВК є деякі відмінності, зокрема, у подачі гумору. В першому випадку гумористам дозволяються деякі фрівольності та ненормативна лексика, якщо це доречно та у межах розумного. Також все залежить і від аудиторії, яка прийшла слухати ці жарти. Якщо гумористи у КВК зазвичай виступають на сцені, то криворіжці просто піднімають настрій людям, які прийшли відпочити у барі або нічному клубі, поспілкуватися, іноді випити. Це різні контингенти і їх уподобання у підготовці до виступу потрібно враховувати.

Криворізькі гумористи жарти пишуть самі, але розповіли, що на сцені без імпровізації нікуди. Коли жарт вигадується за лічені секунди, він виходить більш живим та яскравим, глядачі це завжди цінують. 

Звісно в камеді бувають невдачі, як і в будь-якій справі. Про це відверто поділився Антон Цитрамон і згадав, що буває просто вивертаєш усього себе на сцені, усіма силами намагаєшся “раскачати” аудиторію, а у відповідь отримуєш лише підбадьорливі оплески та рідкісні усмішки. У таких ситуаціях дуже важливо не розгубитися і продовжувати виступ. 

Учасники  «Smart Comedy Club» вважають, що Кривий Ріг є містом, у якому без гумору жити неможливо. І, найголовніше, що більшість містян люблять хороший гумор і сміх.

Comments

.,.,.,.