Видатний режисер і актор Криворіжжя Володимир Полубоярцев

Видатні особистості міста, які досягли успіху у своїй діяльності, стали справжніми професіоналами та дарували людям позитивні емоції, є справжньою гордістю для жителів регіону. Володимир Кирилович Полубоярцев, талановитий режисер та актор родом з Кривого Рогу, пішов із життя у віці 71 рік, проте його колеги, друзі, родичі та просто криворіжці пишаються ним так само сильно, як у розквіті його кар’єри. Він був справді народним артистом, якого любили не тільки на Криворіжжі, але й у багатьох інших містах України. Криворіжці знали, що якщо головну роль у виставі зіграє Володимир Кирилович, вона обов’язково буде цікавою. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Актор, режисер і головний Дід Мороз Криворіжжя: яким був Володимир Полубоярцев?

Володимир Полубоярцев народився 24 квітня 1950-го року. Вже з 1989 року почав працювати у Криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка. Багатьом Володимир Кирилович запам’ятався як талановитий актор, режисер та співак – знали видатного криворіжця не лише у рідному місті, але й в кожному куточку України і за її межами. Він побував з гастролями майже у кожному місті України і великою любов’ю Володимира був глядач. 

За свій багаторічний шлях актора Володимир Полубоярцев зіграв близько 150 ролей і кожна з них була доволі успішною. Багато криворіжців йшли в театр саме на “Полубоярцева”. Криворіжець став режисером для 25 вистав, бенефісів, концертних програм та моновистав. А ще мав чудовий голос, тому часто брав участь у концертних програмах. 

Мало хто знає, але видатний криворізький актор і режисер довгий час був головним Дідом Морозом Кривого Рогу і грав казкового персонажа у новорічних дитячих заходах. Одного разу він навіть приїхав до редакції однієї з міських газет у костюмі Діда Мороза, щоб привітати її наймолодших читачів, які перемогли у конкурсі, і подарувати їм подарунки. Маленькі криворіжці тоді у відповідь подарували йому багато теплих усмішок. 

У 2010 році Володимир Кирилович отримав почесне звання народного артиста України. Проте для нього це була не просто нагорода за роки праці, а життєве призначення. 

Володимир Полубоярцев на сцені та спогади про відомого криворіжця

Володимир Кирилович почав працювати у криворізькому театрі як соліст , створював ролі в оперетах, але дуже скоро проявив себе як режисер. Його першою режисерською роботою стала вистава “Дами і гусари”. Згодом він став режисером-постановником багатьох бенефісів, вистав, концертних програм. 

Обдарованість та професіоналізм дозволяли криворіжцю створювати яскраві ролі у музичних виставах, таких як “Витівки Хануми”, “Дон Люція”, “Наталка Полтавка” та багатьох інших. А чудова внутрішня та зовнішня акторська техніка, психологічна глибина і усвідомлення почуттів свого героя допомагали йому закохувати аудиторію у свої драматичні ролі. Володимир Полубоярцев був Королем Клавдієм у “Гамлеті”, Фердинандом у “Мачусі”, Бальбоа у “Дерева помирають стоячи”. 

Солістка криворізького театру з 1991 року Тетяна Плужник і колега Володимира Кириловича згадувала, що він був її чудовим партнером у багатьох виставах і у них був майже ідеальний тандем. Володимир у будь-якій ситуації готовий був допомогти, дати пораду, підтримати – і це стосується не лише діяльності на сцені. Костянтин Павлов, який був мером Кривого Рогу у період з 2020 по 2021 рік, розповідав, що мав дуже добрі, дружні стосунки з видатним артистом, пише видання “Пульс”. Вони часто зустрічалися у парку Гагаріна і Володимир Кирилович завжди вражав своєю життєрадісністю, гумором, щирою любов’ю до людей і міста. Костянтин Павлов запевняв, що величезний внесок Володимира Полубоярцева у культуру Кривого Рогу був очевидним.

Comments

.,.,.,.