Легендарна криворізька телепередача для дітей “В гостях у Ладика і Маші”

Передача “В гостях у Ладика і Маші” була заснована телеканалом “Рудана”. Вона була найулюбленішою передачею серед маленьких криворіжців, на ній виросло не одне покоління. Увечері багато хто поспішав до телевізора, щоб не пропустити “В гостях у Ладика і Маші”. Але лише небагато знають як створювався легендарний проект криворізького телеканалу. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Історія створення телепередачі “В гостях у Ладика і Маші”

Історія проекту “В гостях у Ладика і Маші” розпочалася у 1990-х роках. Тоді на криворізькому телеканалі “Рудана” актори, сценаристи та режисери театру ляльок активно працювали над його створенням. Ведучою телепередачі “В гостях у Ладика і Маші” стала талановита Марія Кравченко. Домового Ладика у криворізькій передачі озвучувала актриса Світлана Чунаєва, а згодом голосом Ладика став голос актриси Наталії Молодченко. Сценарій для передачі для дітей написала талановита сценаристка Ірина Ендрексон. У це складно повірити, але справді чоловічий і трохи хрипкуватий голос Ладика був неймовірно талановитою роботою актрис театру ляльок. Іноді після завершення передачі актриса Наталія Молодченко вилазила з-під столу і у дітей траплявся справжній шок. Вони не розуміли, як жінка може розмовляти таким голосом. Про це розповідали у спеціальному проекті телеканалі “Рудана”.

“В гостях у Ладика та Маші” стала однією з перших криворізьких телепередач призначених для дітей. Ця передача була дуже веселою, світлою та незвичайною, вона відразу ж полюбилася криворізькому телеглядачу. Програма “В гостях у Ладика і Маші” була настільки успішною, що могла скласти конкуренцію національним дитячим телепроектам, але на той час телеканал “Рудана” не мав достатніх технічних можливостей.

В основі телепередачі були покладені відносини Ладика та Маші. Кожен висловлював свою думку з приводу тієї чи іншої ситуації і розігрували її, чи це правильно, і як необхідно вчинити в конкретній ситуації.

Закриття проекту “В гостях у Ладика і Маші”

Телепроект каналу “Рудана” – “В гостях у Ладика та Маші” працював з 1990-х років до 2012 року. У 2012 році сталася трагічна подія. Марія Кравченко загинула в автокатастрофі.

Аварія сталася на Кіровоградській трасі, недалеко від в’їзду до Кривого Рогу 22 листопада 2012 року о пів на сьому вечора. Автомобіль “ВАЗ-2111” їхав з боку Кіровограда до міста Кривого Рогу на небезпечній швидкості. Коли “ВАЗ-2111” виїхав на зустрічну смугу, сталося лобове зіткнення з мікроавтобусом “Фольксваген ЛТ-35”, який їхав маршрутом Кривий Ріг – Хмельницький. У салоні автомобіля “ВАЗ-2111” їхала відома криворізька телеведуча Марія Кравченко разом зі своїм чоловіком Олександром Нємцем та двома подругами: Людмилою Шевченко та Лідією Залевською. Через сильне лобове зіткнення шансів вижити у пасажирів автомобіля не було. Усі четверо загинули на місці. У мікроавтобусі “Фольксваген ЛТ-35” їхав водій та ще вісім пасажирів, всі вони залишилися живими, але отримали травми різного ступеня тяжкості.

З того трагічного моменту телепроект “В гостях у Ладика і Маші” на телеканалі “Рудана” був закритий. Це була по-справжньому пізнавальна, захоплююча та незвичайна передача для дітей. Її протягом багатьох років щоранку та вечір дивилися у сімейному колі. На телепередачі “В гостях у Ладика і Маші” виросло не одне покоління криворіжців. Абсолютно кожен, як і телеглядач, так і співробітники телеканалу “Рудана” згадують про телеведучу Марію Кравченко з усмішкою та теплотою на душі, адже для багатьох дітей 1990-х та 2000-х років вона стала справжньою телемамою.

Comments

.,.,.,.