Сучасного глядача дуже важко здивувати класичною виставою. Наразі люди потребують більш сучасного та унікального видовища. Актори у свою чергу намагаються відтворити усі очікування та сподівання людей. Театральне життя сучасного світу дуже різноманітне та насичене актуальними проблемами та темами. Кривий Ріг має безліч неймовірних акторів, які прагнуть показати свою творчість глядачеві. Неважливо це буде велика шикарна сцена та зал, що містить колосальну кількість місць чи невелике приміщення. Головним є сенс та характер викладеного. Знають усі головні аспекти такого виду діяльності і представники театру одного актора «AVE». Далі на kryvyi-rih-trend.
Зародження театру та перші кроки для розвитку цієї діяльності
Поява та створення театру одного актора тісно пов’язані з криворізьким письменником та актором Павлом Осіковим та безпосередньо з виданням його книги. Презентація нового витвору мистецтва проходила досить цікаво, але пізніше деякі вірші з книги Павло перетворив у пісні. Просто виступити на сцені з віршем або піснею виявилося недостатнім для актора. Тому він вирішив наважитись на більш рішучий крок у своїй творчій діяльності, зрозумів, що людям потрібні рухи на сцені. Усе це згодом перетворилося на вистави. З того часу і виник театр «AVE», до діяльності якого не дивлячись на назву залучена значна кількість людей, що створюють декор, костюми, постановку, звукові ефекти та впливають на кінцевий результат. Оскільки більшість спектаклів створюються на основі творів Павла, то саме він виступає в ролі актора цього театру. Він вигадує образ, розробляє сюжет та працює над характером персонажа, а потім віддає роботу на корекцію режисеру.

Невелика кількість людей (приблизно 20 чоловік) та відсутність сцени – усе це головні характеристики даного специфічного театру. Вистави можуть проходити у дуже незвичних місцях, таких як пусті приміщення з голими стінами або навіть у скелях за містом. Павло Осіков зізнається, що сам дуже полюбляє відвідувати театр. Вистави не тільки дають змогу відпочити та розслабитися, але й збагачують його певними знаннями про особливості акторської гри та загального створення вистави. З отриманням певного досвіду говорить і про певні результати у культурній сфері, що могло б отримати місто використовуючи свої цікаві локації. На думку Павла було б чудово проводити деякі фестивалі та заходи поблизу закинутих кар’єрів та відвалів. Кривий Ріг за його словами просто мусить використовувати ті гарні місця, які має. Необхідним є залучення представників культури з інших міст України. Про це повідомляє Перший Міський
Дивовижний та неповторний світ театру одного актора

Цікаві та неординарні ідеї та незвичні інсталяції – напевно, такими словами можна охарактеризувати те, що створюють представники театру «AVE». Їх задуми не усім зрозумілі, але точно усіх дивують. Вони пропонують відвідувачам зазирнути в думки божевільного автора, подивитися виставу у печері (до якої потрібно ще дійти) або насолодитися імпровізованою моновиставою. Тобто без вражень та емоцій звідси глядач точно не піде. Дивують не тільки самі вистави, але й процес підготовки, наприклад, для створення костюмів та декорацій учасники театру використовують харчову плівку, ліхтарики, фанеру, дроти та різні типи тканин. Насправді зробити щось цікаве можуть із звичайних речей. Доповнюють це все ефектами тіней та використанням сучасних технологій. Театральні вистави додають яскравість та емоції у сіре, буденне життя мешканців міста, а також змушують замислитись над більш глибокими темами.