Люди, що творять мистецтво. Життя акторів театру у Кривому Розі

Вони цікаві, оригінальні, непередбачувані та унікальні – усі ці слова влучно описують акторів театру. Ці люди кожного дня змінюють образ, характер, соціальний статус та зовнішність. Можна сказати, що на сцені вони проживають велику кількість інших життів. Актори урізноманітнюють наші рутинні дні, додають в них яскравість та веселощі. Їх розум надзвичайний, а акторська гра захоплююча та блискуча. Кривий Ріг має багато подібних дивовижних особистостей, які розвивають та збагачують культурне життя міста. Місцеві актори створюють особливу атмосферу, на противагу промисловому характеру Кривого Рогу. Далі на kryvyi-rih-trend.

Що переживають актори на сцені та які вони у житті

Без сумніву актори – це творчі люди, які проникають у свій образ та здатні відчути широкий ряд емоцій. На сцені відкрита і чуттєва, а в реальному житті трохи сором’язлива – так можна описати акторку та співачку Валерію Курило. Мабуть, голос у їх сім’ї передається у спадок, адже співали і бабуся з дідусем і батьки. Перші кроки на сцені Валерія зробила саме виконуючи пісню, а вже пізніше їй запропонували спробувати грати у виставах. Відтоді вона стала частиною театру імені Тараса Шевченка. За словами акторки вихід на сцену завжди супроводжується ковтком адреналіну. Важливим постає саме перевтілення у героя, адже від цього залежить успішність фіналу. Не дивлячись на те, що відбувається поза сценою, актори переслідують одну мету – вразити глядачі та якісно і натхненно відтворити образи для загального результату. Загалом Валерія Курило брала участь у багатьох виставах та отримала значну кількість відзнак. Під час фестивалю «Січеславна-2020» вона отримала нагороду у номінації «Краща жіноча роль».

Виховувався у сім’ї акторів Сергій Бєльський. Хоча й має багато фото з театру та часто знаходився у колі акторів, дитинства позбавлений не був, а навпаки відчув усі веселощі цього періоду життя. Але найцікавіші та незабутні моменти пов’язані саме з творчими подорожами, під час яких Сергій з родиною відвідував величезну кількість театрів та музеїв. Таке дитинство не могло не відобразитися на майбутній професії. Тому він став актором і працює у театрі музично-пластичних мистецтв «Академія рухів». Працюючи довгий час у театральній сфері Сергій знається на тому, як можна обробити та доповнити певну тематику, щоб показати глядачу щось незвичне, схоже на чудо. Це повинно перетворитися у явище, що заворожує, не відпускає та ще довго залишається у думках людини. За його плечима безліч конкурсів, фестивалів та постановок, у яких майже завжди він перемагав та отримував прекрасний результат. Наприклад, на фестивалі «Січеславна» актор отримував нагороди шість разів поспіль.  Впевнений Сергій Бєльський і в тому, що виходячи на сцену актор обов’язково повинен щось донести глядачеві, а якщо він не має що сказати, то на сцену краще не виходити. Про це повідомляє РУДАНА

Як розпочали нове театральне життя у Кривому Розі актори з Херсону

Улітку 2022 року до театральних лав Кривого Рогу долучилися актори з Херсону. Саме Руслан Вишневецький та Євгенія Кірсанова спробували працювати у міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія рухів». Зізналися в тому, що їм пощастило віднайти роботу за фахом, адже більшість колег, що виїхали з Херсону такої можливості не мали. Розповідали актори і про особливості театру та звикання до нової специфічної діяльності. Наголошували на тому, що не мають пластичності, яка притаманна професіоналам з театру «Академія рухів». Але намагалися віднайти певні спільні риси та точки зіткнення двох театральних світів. Про це повідомляє Перший Міський.

Comments

.,.,.,.