Тревел-шоу про Кривий Ріг

Кривий Ріг є не лише промисловим центром України, а й справжнім туристичним об’єктом. Кривий Ріг приваблює туристів з інших українських міст і навіть з інших країн своїми унікальними “марсіанськими” ландшафтами, величезними індустріальними об’єктами, які дивовижно поєднується з унікальною та нетиповою для промислового міста природою: водоспади, ліси, блакитні озера, каньйони, скелі та інше. Про подорож Кривим Рогом, про його переваги, як туристичного об’єкта, красиві та незвичайні локації, зони відпочинку та багато чого іншого розповідали у багатьох тревел-шоу як відомі українські блогери, українські телеведучі в відомих программах, та навіть іноземні блогери та ведучі. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

“Вдома краще. Кривий Ріг”

Знімок із передачі “Дома краще. Кривий Ріг”.

Епізод про Кривий Ріг від творців “Орла та Решки” на екрани телевізорів вийшов 2020 року. У рамках проекту телеведучий Євген Синельников приїхав автомобілем до Кривого Рогу для того, щоб показувати всі його туристичні переваги. Адже Кривий Ріг – одне з найбільших міст України і творці програми “Вдома краще” просто не могли його обійти стороною.

Телеведучий проекту дізнався у місцевих жителів, які місця у Кривому Розі справді варто відвідати та подався туди, щоб показати всій Україні чудові та трохи незвичайні туристичні куточки Кривого Рогу.

Телепрограма розпочалася з візиту Євгена Синельникова до одного з найкращих парків Кривого Рогу – парку Гданцівського, також він відвідав головну перлину міста – Човнову станцію, проїхався на міській пам’ятці – метротрамі, відвідав один із кар’єрів Кривого Рогу, а також помилувався легендарними індустріальними пейзажами. У передачі про Кривий Ріг Євген Синельников спробував себе у ролі скелелаза, а також відвідав незвичайний захід під землею, в штольні початку 20 століття.

Знімок із передачі “Дома краще. Кривий Ріг”.

“Ле Маршрутка. Дніпропетровщина”

Знімок із передачі “Ле Маршрутка. Дніпропетровщина”

Про незвичайний індустріальний туризм Кривого Рогу розповідала і Леся Нікітюк у телепередачі “Ле Маршрутка”. На екрани телевізорів програма про Кривий Ріг вийшла також у 2020 році.

У програмі “Ле Маршрутка” Леся Нікітюк приїжджає до Кривого Рогу та показує всі його промислові родзинки, зокрема розповідає про найглибшу шахту в Європі –  “Гвардійську” та опускається на горизонт більш ніж на 1000 метрів, показує всі особливості суворої роботи в шахті. Також Леся Нікітюк відвідала єдине в Україні чорне озеро, яке знаходиться у Кривому Розі та має винятково чорний колір. Також Леся Нікітюк відвідала металургійного гіганта “АрселорМіттал Кривий Ріг” України і розповіла про всі нюанси виробництва сталі. У програмі “Ле Маршрутка” Кривий Ріг показала таким, яким він є, великим промисловим містом. Про це також писали на сайті kr.informator.ua.

“Своє Рідне. Кривий Ріг №3 та №4”

Знімок із передачі “Своє Рідне. Кривий Ріг”.

Телеведучі рограми “Своє Рідне” Владислав Таран та Дар’я Чебаненко також наголошують на промисловості Кривого Рогу. Індустріальний туризм приваблює людей з кожним роком дедалі більше, тому у програмі “Своє Рідне”. Кривий Ріг №3” Влад та Даша розповідають на що можна подивитися у Кривому Розі, показують величезний кар’єр ПівнГЗК, показують які заходи проводять у місті, зокрема “Kryvbas Stone Trails”, показують гігантську техніку, яка задіяна на гірничо-збагачувальних комбінатів, розповідають про “Інститут розвитку міста Кривого Рогу” про особливості його роботи та інше, показують як виплавляють метал і пробують себе як скелелази в унікальному місці де колись впав метеорит. У випуску “Своє Рідне. Кривий Ріг №4” телеведучі розповідають про різні райони міста, про місцевого каскадера Віталія Бондаря, про унікальне природне місце – заказник “Візирка”, показують сучасну бібліотеку на Поштовому, авіамузей та головну міську пам’ятку міста – метротрам. А також разом із Миколою Єрошкіним показують у програмі будинок у шахтному провалі.

Знімок із передачі “Своє Рідне. Кривий Ріг”.

“How to travel Ukraine: Kryvyi Rih. Discover Destination UA: Episode 14”

Знімок із передачі “How to travel Ukraine: Kryvyi Rih. Discover Destination UA: Episode 14”.

Передачу про Кривий Ріг ведуть хлопці з-за кордону, які подорожують Україною та ведуть свій тревел-блог. Ця передача йде англійською мовою. Ведучі у своїй програмі також наголошують на унікальності міста Кривий Ріг, зокрема в тому, що воно є найдовшим містом у всій Європі. Ведучі також наголошують на міських особливостях, місцевій архітектурі, будівлях, на тому, що незважаючи на те, що Кривий Ріг промислове місто в ньому є такі унікальні природні об’єкти як каньйон і водоспади.

Знімок із передачі “How to travel Ukraine: Kryvyi Rih. Discover Destination UA: Episode 14”.

“In da KR”

Знімок із передачі “In da KR”.

“In da KR” це тревел-шоу, яке випустило в 2021 році ТРК “Рудана”. У програмі телеведучі Юлія Вітряк та Олег Ендрексон розповідають про різні куточки Кривого Рогу, які могли б стати альтернативою популярним курортам. У своїй програмі вони ламають усі шаблони звичного відпочинку та показують місця на які ніхто не звертав увагу, де можна відпочити не гірше ніж на топовому курорті.

Тревел-шоу складається із восьми серій тривалістю від 6 хвилин до 12 хвилин. У передачі можна познайомитися з гранітними кар’єрами Кривого Рогу, таємницями Деконської петлі, Карачунівськими водоспадами, Криворізьким гранд-каньйоном, унікальним природним об’єктом – скелями МОПРа, Червоним мостом, не менш загадковими Кочубеївськими штольнями, а також також із садибою Івана Харіна.

“Знімали поспіхом”

Знімок із передачі “Знімали поспіхом”.

Ведучі проекту Олег та Альона пародирують відоме тревел-шоу “Орел і Решка”. У програмі вони зустрілися на залізничному вокзалі Кривий Ріг-Головний, щоб вирішити, хто з них покаже всі туристичні принади Кривого Рогу з “безлімітною карткою”, а хто у кишені  зі “100 гривнями”. Але замість звичного жеребкування монетою орел чи решка, ведучі вирішили посперечатися хто буде провідником поїзда, що прибув, на перон головного вокзалу Кривого Рогу – чоловік чи жінка.

У передачі ведучі розповідають історичні факти про Кривий Ріг, показують його вулиці, площі, пам’ятники та інші міські об’єкти, як і в улюбленій телепередачі про подорожі “Орел і Решка”.

“Ukraine’s Frustratingly Long City: Kryvyi Rih”

Знімок із передачі “Ukraine’s Frustratingly Long City: Kryvyi Rih”

У 2021 році на ютуб-каналі відомого британського туристичного блогера Бенджаміна Річа або Містера Болда вийшло відео про Кривий Ріг. У своєму блозі  він наголошує на унікальності міста Кривий Ріг – його довжину. Він їздить у громадському транспорті, показує як проводить час, спілкується з місцевими жителями, відвідує різні місця у місті, знімає звичні речі для криворіжців та незвичні для іноземців. Його блог це суцільна захоплююча пригода по Кривому Розі.

Тревел-блог “Пора в дорогу”

Знімок із тревел-блогу “Пора в дорогу”.

У 6-хвилинному ролику розповідають про промислові об’єкти Кривого Рогу, показують усі привілеї індустріального туризму, промисловий пейзажі Кривого Рогу, транспорт, кар’єри, заводи та шахти та інше.

Comments

.,.,.,.