Співачки родом із Кривого Рогу

Кривий Ріг споконвіку славився не лише багатими покладами залізняку, а й своїми талановитими уродженцями. Багато років Кривий Ріг прославили на регіональному, національному і навіть на міжнародному рівні надзвичайно талановиті криворіжці: хтось підкорив спортивну арену, хтось талановитий художник, артист, композитор, кінорежисер, науковий діяч чи співак. Зокрема Кривий Ріг прославляли далеко за межами України та талановиті співачки – уродженки Кривого Рогу. Багато хто з них розпочинав свою вокальну кар’єру саме у Кривому Розі. Саме тут вони здобували першу освіту, вперше заспівали пісню, підкорили сцену та були учасницями різних музичних гуртів. Музична освіта в Кривому Розі дала їм потужний поштовх для подальшої успішної кар’єри у шоу-бізнесі. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Учасниця групи “ВІА Гра” – Ксенія Попова

Ксенія Попова народилася у Кривому Розі у 1996 році. У юному віці її мати віддала на музику. Але Ксенії не подобалися такі музичні заняття, але не тому, що вона не хотіла співати, а тому, що вона бачила себе виключно у сольній творчості та співати у колективі відмовлялася. З самого дитинства кумирами ксенії були Тіна Кароль, Аріана Гранде та Крістіна Агілера. Все дитинство вона провела у Кривому Розі. Коли закінчила школу, вступила до Київського музичного училища імені Глієра на факультет естрадного вокалу. Паралельно із навчанням Ксенія вечорами співала у київських клубах. Поєднання навчання та роботи для співачки-початківця було досить непростим.

Впізнаваність

Юна та талановита Ксенія Попова стала відома криворіжцям після виконання гімну міста “Кривий Ріг – моє місто” у спільному аранжуванні. Окрім цього жителі Кривого Рогу впізнали землячку на екранах телевізорів у 2017 році під час відбору на пісенний конкурс “Євробачення”. Ідея з участю у “Євробаченні” прийшла після того, як її на це підштовхнули друзі та рідні. Вони завжди підтримували Ксенію у її кар’єрі співачки. Слова пісні для Ксенії на відбірковий тур “Євробачення” написала Ольга Горбенко, а аранжування злетіла Євгенія Лукашина. Але тоді їй ще не вистачило професіоналізму, щоби пройти в конкурсі далі.

Участь у “Х-факторі 8”

Ксенія дуже завзята дівчина і завжди хотіла більшого для себе і шукала всілякі шляхи реалізації себе як співачки. Тож на відбірному турі пісенного конкурсу “Євробачення” вона не зупинилася. У 2017 році році вирішила ще раз випробувати свою долю, але вже в іншому пісенному конкурсі “Х-фактор 8”. На відбірному етапі вона потрапила до команди Насті Каменських, але перемогти не вдалося. Після участі у проекті Ксенія ділилася тим, що “Х-фактор 8” навчив її дисципліні та витримці, якої раніше їй дуже не вистачало.

Пісенний конкурс Х-фактор 8 зробив Ксенію більш відомою, завдяки чому деякий час вона співпрацювала з виконавицею MARUV.

Частина “ВІА Гра”

2020 для Ксенії Попової став дуже успішним. У 2020 році  гурту “ВІА Гра” виповнилося 20 років і продюсер Костянтин Меладзе вирішив оновити її склад. Вийшло так, що групу покинули Еріка Герцег та Ольга Меганська, залишилася лише Уляна Синецька. Костянтин Меладзе у групу запросив двох нових дівчат, однією з яких виявилася Ксенія Попова. Їй вдалося стати частиною “ВІА Гра” після кастингу. Під час прослуховування продюсеру Костянтину Меладзе сподобався дивовижний голос криворожанки та її музичний смак.

Марі Краймбрері – Марина Жадан

Уродженка Кривого Рогу, яка стала відома завдяки своєму таланту у Росії.

Справжнє ім’я Марі Краймбрері – Марина Жадан, вона народилася у Кривому Розі у 1992 році. З наймолодшого віку виступала на сцені як солістка дитячого танцювального колективу. Але у 15 років Марина отримала травму коліна, через що не могла продовжувати танцювальну кар’єру. Також через цю причину у юнацтві вона вирішується на серйозний крок – переїзд в іншу країну. Вона переїхала з Кривого Рогу до Москви до хлопця та почала працювати вчителем танців. Паралельно із цим вона почала писати пісні.

Кар’єра співачки

Про кар’єру співачки Марина задумалася після того, як її зрадив хлопець. Тому в той час, коли вона працювала в продюсерському центрі, хореографом запропонувала керівництву угоду, що вона працюватиме безкоштовно деякий час, але натомість їй дозволять у цьому ж центрі записувати пісні. Шлях авторки-виконавиці Марина розпочала у віці 19 років. Її перша пісня “Давай назавжди” стала дуже популярною в інтернеті, після неї юна співачка випустила ще низку пісень про кохання.

На дебютну пісню у 2015 році Марина зняла кліп. Крім цього, у 2016 році Марі Краймбері знялася у кліпі відомого виконавця Lx24 на пісню “Ми залишимося в місті одні”.

Дебютний альбом під назвою “ННКН” Марина випустила лише 2017 року. До нього увійшло тринадцять пісень. Її пісні почали з’являтися на телебаченні та радіостанціях.

Також Краймбері дуже довгий час не співпрацювала з продюсерами, поки їй не запропонували співпрацю з продюсерськими центром Velvet Music. Після чого вона випустила пісні “Не адекватні”, “Тусі сам” та інші. У 2017 році Краймбері малав перший сольний концерт у Москві. Почалися також гастролі Росією, Білоруссю та Україною. Загалом всі пісні Краймбері були про кохання та почуття. Вона самостійно писала пісні, і багато з них описують історії з її життя.

Учасниця гурту “SMS” – Маша Гойя

Маша Гойя або Марія Шаповалова народилася 1988 року в Кривому Розі. Все дитинство вона провела у Кривому Розі, виступаючи на сцені. Вона була учасницею багатьох пісенних конкурсів, одними з них були “Чорноморські ігри”, “Сан-Ремо” та інші. Також Марія закінчила музичну школу за класом фортепіано. Після школи батьки Маші наполягли на вищій освіті, тому за настановою батьків вона пішла навчатися до Одеської національної юридичної академії, але так і не закінчила її. Її тягнуло до творчості, до музики, тому вона переїхала до Києва та вступила на факультет музичного мистецтва до Київської естрадно-циркової академії імені Утьосова.

Початок кар’єри

Завдяки своєму прагненню та таланту, Маша певний час співала у гурті “SMS”. Працювала з колишнім продюсером Ані Лорак – Юрієм Фальосою. Після цього у Гойї розпочалася сольна кар’єра, вона випустила свій перший кліп на пісню “Любов-марихуана”.

У 2011 році Маша Гойя була учасницею “Фабрики зірок 4”. На пісенному конкурсі вона посіла 15-те місце. Через рік вона поїхала до Росії для участі в іншому пісенному конкурсі “Голос”. Під час сліпих прослуховувань потрапила до команди Пелагеї. Марія дійшла до чверті фіналу, де присвятила пісню для всіх українців мешкаючих в Росії “Ой не світи, місяченьку”. Після її виконання пройшла до півфіналу, але програла.

З початку збройного конфлікту Росії проти України у 2014 році виступала з благодійними концертами для біженців із зони АТО.

“Пара Нормальних” – Ганна Добриднєва

Ганна Добриднєва народилася у Кривому Розі у 1984 році. З самого дитинства вона займалася музикою і свою першу музичну освіту здобула саме у Кривому Розі ще до закінчення загальноосвітньої школи у міській музичній школі №2. Після закінчення школи Анна пішла навчатися у музичне училище на диригентсько-хорове відділення. Училище вона закінчила з відзнакою.

На цьому Добриднєва не зупинилася, вона у 2004 році переїхала до Києва для здобуття вищої освіти. Анна вступила до бюджету до Національного педагогічного університету імені Драгоманова на факультет музичної педагогіки та художньої культури.

Рання кар’єра

Кар’єра Добридневої як співачки розпочалася ще у Кривому Розі у 2000 році. Тоді вона була учасницею криворізького рок-гурту “Mournful Gust”. У складі криворізької групи Анна була цілих два роки. За цей час, крім концертів у Кривому Розі, вони встигли виступити і в Білорусії.

Після “Mournful Gust” Добриднєва у 2002 році перейшла в іншу криворізьку групу під назвою “Стан”. У цій групі вона виконувала роль клавішниці. Гурт давав концерти у місцевих клубах. Тому Добриднева ще в юному віці мала великий досвід проведення концертів та участі в турне.

.

Коли Ганна переїхала до Києва для здобуття вищої освіти, вона стала учасницею гурту “Карна”, в якому вона виконувала одночасно три ролі: клавішнеці, семплерки та бек-вокалістки. Паралельно з групою “Карна” вона стає учасницею дуету “Пара Нормальних”. З дуетом вона їздила в тур Україною. Це дуже заважало їй здобувати освіту, з університету вона постійно отримувала погрози про відрахування.

Учасниця “Пара Нормальних”

Справжній успіх до Добриднєвої прийшов під час вокального дуету з Іваном Дорном у групі “Пара Нормальних”. У 2008 році вона стала популярна завдяки таким хітам як: “Повертайся”, “Happy End”, “My Honey”, “Я забув”, “Скандал”. Дебютний альбом гурту “Я придумаю Happy End” вийшов 2008 року. Лише за рік існування альбому пісні вийшли на чотирнадцяти збірках у різних країнах тиражем у 500 тисяч дисків.

У 2009 році дует “Пара Нормальних” разом із Добридневою стали учасниками “Нової хвилі” від Росії. Завдяки конкурсу вона отримала найголовніший приз від “Муз-ТВ” – довгодану статуетку та сто ротацій кліпу під назвою “Happy end”, вартість яких на той момент складала близько 50 тисяч євро. Ще одним не менш важливим для групи стала путівка до Іспанії. Але головний приз на конкурсі “Пара Нормальних” отримала від Алли Пугачової, яка їм подарувала дві діатомові підвіски у формі серця, а всередині них були USB флешки на 2 GB.

Вогняна еквілібристика

Крім вокального таланту у криворіжанки був талант вогненної еквілібристики. У своїй кар’єрі на різних презентаціях і навіть на своїх концертах вона дуже часто демонструвала захоплюючі фаєр-шоу.

Таке захоплення прийшло до неї під час візиту до Криму. Тоді на березі моря у Форосі виступав Пітерський театр вогню, і вона зрозуміла, що саме таких елементів не вистачає їй на сцені.

Горбачова Ольга

Ольга народилася 1981 року у місті Кривий Ріг. Все своє дитинство вона провела тут. Навчалася у школі з поглибленим вивченням німецької мови до 9 класу, після чого ще два роки навчалася у Криворізькому гуманітарно-технічному ліцеї. Після закінчення навчання Горбачова переїхала до Києва та вступила до Київського державного університету на спеціальність “філологія, німецька, англійська мова та зарубіжна література”. На її шляху нічого не віщувало кар’єру співачки. Її шлях до шоу-бізнесу розпочався ще у студентські роки з роботи на одному з музичних каналів.

Кар’єра телеведучої та журналістки

У студентські роки Горбачова пішла працювати на музичний канал “BIZ TV” ведучою. Крім цього, у неї виходило об’єднувати посаду ведучої прямих ефірів і посаду програмного директора каналу. Згодом Горбачова перейшла на нову роботу, на посаду програмного директора однієї з найпопулярніших радіостанцій України “Російське радіо”. Водночас Горбачова вела прямі ефіри телепередач “Доброго ранку, Україно” та “Студія 5М” на Першому державному каналі.

Рік у рік Горбачова піднімалася кар’єрними сходами телеведучою. Тому період з 2002 року по 2007 рік вона працювала головним редактором і ведучою програми “Мелорама”, яка йшла на телеканалі “Інтер”. Крім цього, вона була ведучою такого відомого телефестивалю як “Пісня року”, вела також національні конкурси краси “Міс Україна”, а також усі основні святкові ефіри в Україні.

За сумісництвом вона є автором та продюсером спеціальних проектів каналу “Інтер”, які стосуються “Євробачення”, латвійської “Нової хвилі”, білоруського “Слов’янського базару” та багатьох інших. За свою успішну діяльність на телебаченні Горбачова у 2007 році була нагороджена “Золотим пером” у категорії “найкраща ведуча розважальних програм на телебаченні”.

У 2010 році протягом одного року працювала в парі з Андрієм Кузьменком у ранковому шоу “Guten Morgen” на телеканалі “М1”.

Кар’єра співачки

Свою кар’єру співачки Горбачова розпочала ще 2006 року. Тоді вона почала виступати під псевдонімом “Арктика” та випустила перший альбом “Герої”. Через три роки Горбачова випустила другий альбом під назвою “Біла зірка”. У 2010 році криворіжанка знялася у кліпі з Іриною Білик та актором Жан-Клод Ван Дамом на пісню “Я люблю його”.

Унікальний проект

У 2015 році Горбачова Ольга під час свого сольного концерту вперше поєднала його з семінаром для жінок. Це був унікальний проект, з якого народився новий жанр на межі музичного шоу та психологічного тренінгу. Цей проект став справжнім шоу-терапією. У рамках нього Горбачова Ольга неодноразово проводила зустрічі та безліч семінарів, де порушувала важливу тему для жінок: стосунки та покликання. Крім цього, вона популяризує тему материнства, сім’ї та збереження шлюбу. У 2016 році вона організувала тур українськими музеями з лекціями для жінок на тему “Сім життів жінки”. Горбачова зі своїм проектом було по справжньому унікальною виконавицею.

У період 2017 року вона випустила чотири кліпи. Загалом за свою кар’єру співачки вона випустила близько 26 кліпів та п’ять музичних альбомів.

За свою діяльність уродженку Кривого Рогу було високо нагороджено: у 2007 році національною українською премією в галузі журналістики “Золоте перо” як найкраща телеведуча, а також у 2006 році стала лауреатом Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття” у номінації “Рейтинг”.

Сім’я

У 1998 році Ольга Горбачова познайомилася з Юрієм Нікітіним. Вони покохали один одного і в 2007 році пара одружилася. Але у шлюбі вони прожили недовго, лише два роки, після чого у 2009 році вони подали на розлучення. Але на цьому відносини Ольги та Юрія не закінчилися. У 2011 році пара знову почала зустрічатися, а через три роки у 2014 році у Горбачової та Нікітіна народилася донька. Пара повторно оформила шлюб лише у 2016 році. При цьому сценічне ім’я Горбачова Ольга не змінювала, залишила своє дівоче прізвище. Про це пишуть на m1.tv.

Багатьом співачкам Кривий Ріг став місцем, де вони довгі роки розвивали свій талант. Вони ходили до музичних шкіл, брали участь у музичних колективах. Для багатьох саме Кривий Ріг став місцем, де вони вперше вийшли на сцену і заспівали свою першу пісню. Саме в рідному місті ще в юному віці розпочався їхній музичний шлях до успішної кар’єри. Ці криворожанки у різні роки прославляли рідне місто, дехто  зробити успішну кар’єру в Україні, а дехто став успішною співачкою в іншій країні. Але вони ніколи не забували про рідне місто, яке їх виховало.

Comments

.