Заслужена артистка України – криворізька співачка Тетяна Піскарьова

Тетяну Піскарьову знає практично кожен мешканець Кривого Рогу. Саме вона своїм унікальним голосом на початку 2000-х років вперше заспівала гімн Кривого Рогу перед десятками тисяч глядачів на головній арені міста – стадіоні “Металург”. Але про юні роки, творчий шлях та кар’єру Тетяни мало хто знає з мешканців Кривого Рогу. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Ранні роки у Кривому Розі

Тетяна народилася у 1976 році  невеликому містечку на Кіровоградщині – Мала Віска. Її батько був військовим, а мати працювала фінансисткою. Через роботу батька Тетяни, сім’ї Піскарьових доводилося дуже часто переїжджати. За своє дитинство вона побувала у різних куточках України. Деякий час Піскарьови мешкали у таких великих містах як Дніпро, Одеса, також мешкали у столиці України – Києві. Але у всіх містах родина Піскарьової Тетяни довго не затримувалася. Найбільше часу Тетяна прожила в Кривому Розі, близько дванадцяти років.

Саме тут вона здобула свою першу музичну освіту. Закінчила середню школу і розпочала свою музичну кар’єру, вступивши до Криворізького музичного училища до класу фортепіано.

Трудова діяльність

Свій трудовий шлях Тетяна почала ще студенткою. Її першим місцем роботи стала криворізька музична школа №8. Там вона працювала вчителем з вокалу.

У 1995 році Тетяна Піскарьова закінчила Криворізьке музичне училище та змінила роботу. Два роки вона працювала у творчому центрі на посаді керівника гуртка дляо дітей під назвою “Горицвіт”. Після цього з 1997 року вона була керівником Дитячого театру естради “Аліса” у Кривому Розі”. Тетяна дуже любила музику та роботу з юними талантами, але при цьому вона мріяла про свою власну сольну кар’єру. Тому паралельно з роботою з дітьми, Піскарьова розпочала сольну кар’єру співачки. Окрім цього почала навчатися за спеціальністю “режисер масових заходів та видовищ”, а також “організатор дозвілля у Миколаєві.

Пісенні конкурси

На своєму творчому шляху Піскарьова неодноразово брала участь у різних пісенних конкурсах. Всеукраїнський фестиваль “Мелодія” став першим пісенним конкурсом у житті Піскарьової. Він пройшов у 1997 році у місті Львів. На пісенному конкурсі Тетяна стала володаркою Гран-прі. Ще таку високу нагороду Піскарьова здобула на фестивалі “Боромля” у 1998 році, на фестивалі-конкурсі “Пісенний вернісаж” у 1999 році. Крім цього, у 1990-х роках вона неодноразово ставала лауреатом: Всеукраїнського конкурсу “Пані+Пан”, Міжнародного фестивалю “Зірковий захід”, Всеукраїнського молодіжного фестивалю “Червона рута” та лауреатом Міжнародного фестивалю “Слов’янський базар”.

Переїзд до столиці України

У віці 24 років, Тетяна Піскарьова вирішила переїхати до Києва. Вона шукала всі можливі шляхи реалізувати себе як професійну співачку. Тому у столиці вона бере участь практично у всіх концертах, які були присвячені різним професійним та державним святам. Крім участі у концертах, Піскарьова на початку 2000-х років активно брала участь у зйомках різних популярних телепроектів.

Також Піскарьова була учасницею державної програми під назвою “Дні української культури”. У рамках цієї програми вона видали з концертами по різних країнах.

Незважаючи на те, що професійна кар’єра співачки у Тетяни пішла вгору, вона не забувала про педагогічну діяльність. У Києві вона продовжила передавати власний досвід дітям. Вісім років Піскарьова пропрацювала у Київському національному університеті культури та мистецтва вчителем, після старшим викладачем, а також обійняла посаду доцента кафедри естрадного співу.

У Піскарьової було дуже насичене творче життя, вона брала участь у багатьох концертах, фестивалях, їздить на гастролі. Завдяки цьому у 2003 році їй було надано почесне звання “Заслуженого артиста України”.

Зліт творчої кар’єри Тетяни Піскарьової

У 2008 році Тетяну запрошують на телепроект “Фабрика зірок” в якості вокального тренера для учасників. Вона працювала там кілька сезонів. Працювала також ведучою в радіопрограмі “Батьківські збори”. У 2012 році Піскарьова знялася у фільмі “Гербарій Маші Колосової”. Також у 2011 році вона була коментатором та експертом на пісенному конкурсі “Євробачення”. Працювала тренером з вокалу у музичному шоу “Народна зірка”.

Великий успіх до криворожанки прийшов, коли вона створила “Фабрику Естради Тетяни Піскарьової”.

Піскарьова також була організатором та режисером постановником низки благодійних заходів:

  • “Кохання – це Я!”;
  • “Пісенька року”;
  • “Птах надії”;
  • “Чотири сезони поезії та краси”;
  • “Загадаю Миколі”;
  • “Місто мрії”.

У 2012 році Тетяна почала працювати у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв кафедри музичного мистецтва. 

У 2016 році Піскарьова стала лауреатом Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття” у номінації “Рейтинг”.

Піскарьова та російська збройна агресія проти України

У 2014 році з початку російської збройної агресії проти народу України Тетяна виступила на підтримку України. Вона стала першою співачкою, яка написала пісню “Мамина молитва”, яка стала справжнім “листом на війну”.

Окрім цього, починаючи з 2014 року, Тетяна Піскарьова активно підтримувала українських військових та їздила з благодійними концертами у військові частини та госпіталі у Донецькій, Львівській, Київській та інших областях. Вона виступила з більш ніж ста концертами у різних містах України.

Унікальна тренінгова програма Тетяни Піскарьової

Завдяки своєму багаторічному досвіду з маленькими дітьми, студентами та учасниками найрізноманітніших українських талант-шоу, а також грамотним аналізом розвитку вокалу для дітей у країні, Піскарьова змогла створити серію тренінгових програм для артистів-початківців. Вона проводила низку тренінгів у різних містах України. Вона дуже завзято працювала молодими артистами. Давала професійні уроки вокалу. Крім того, унікальність тренінгів Піскарьової полягала в тому, що вона разом із вокалістами підбирають вокальні техніки, які б допомогли повноцінно розкрити голос, позицію та дихання, а також у повному обсязі навчитися володіти собою під час виступів на великій сцені.

Дискографія Піскарьової

Перший сольний альбом Тетяни Піскарьової вийшов у 2004 році. Пісенний альбом називався “Кохай”, до нього увійшло п’ятнадцять пісень. У 2006 році Піскарьова випустила черговий альбом під назвою “Лицем к лицю” з дванадцятьма піснями. Протягом 2000-х років Тетяна активно займалася музикою, за її спиною понад 80 випущених пісень. Останній пісенний альбом Тетяна Піскарьова випустила у 2016 році. Альбом назвали “Люблю” і до нього увійшло аж 17 пісень. Це був найбільший пісенний альбом, випущений Піскарьовою. Про це пишуть на сайті salvemusic.com.uа.

Крім пісенних альбомів у період з 2002 року по 2020 рік Піскарьова випустила тринадцять кліпів на свої пісні.

Криворожіці дуже люблять і пишаються своєю землячкою. На початку 2000 років її голос став символом Кривого Рогу, оскільки вона разом з Олександром Скоцелясом виконали головну пісню міста – “Кривий Ріг моє місто”.

Comments

.,.,.,.