Гурт “ДДТ” у Кривому Розі

Наприкінці 20 століття до Кривого Рогу дуже часто почали приїжджати з концертами зірки різного рівня. Такі виступи у житті криворіжців були цілою знаковою подією. Квитки завжди миттєво розкуповували. Потрапити на концерт кумира було ще тим випробуванням. У 1990-х роках промислове місто Кривий Ріг відвідала відома радянська рок-група 1980-х років – “ДДТ”. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Як гурт став популярним?

Фото: “Криворізька старовина”.

“ДДТ” це радянська рок-група, яка була заснована в 1980 році. Лідером відомого рок-гурту є Шевчук Сергій – музикант, співак, автор пісень, поет, за сумісництвом актор, художник, продюсер та активний громадський діяч. Він був єдиним незмінним учасником гурту “ДДТ”.

Сама назва рок-групи “ДДТ” походить від деякої хімічної речовини – дихлордифенілтрихлоретан або простими словами “дуст”, який застосовували при боротьбі зі шкідливими комахами.

Найперші пісні лідер гурту “ДДТ” писав під впливом таких відомих особистостей як Володимир Висоцький, Балат Окуджави та інші. Також значно вплинули на творчість Юрія Шевчука поезія Осипа Мандельштама, Сергія Єсеніна та інших. Довгий час лідер гурту “ДДТ” розвивав у своїй творчості тематику пісень Володимира Висоцького. Творчість Шевчука та Висоцького порівнюють і у 21 столітті.

Головною ідеєю творчості Юрія Шевчука є:

  • громадянсько-патріотична лірика;
  • заклик до морального самовдосконалення;
  • відмову від насильства;
  • подолання ненависті;
  • соціальна сатира;
  • протест.
Фото: “Криворізька старовина”.

У середині 2000-х років лідер гурту “ДДТ” – Юрій Шевчук став учасником російського опозиційного руху. Ця діяльність відбилася у його творчості.

Виступ гурту “ДДТ” у Кривому Розі

Фото: “Криворізька старовина”.

Жителі Кривого Рогу любили концерти. У промисловому місті візит зірки був справжньою рідкістю та великою подією. Тому молодь кінця 20 століття ніколи не втрачала нагоди зустрітися з кумиром і добре провести час.

У 1998 році до Кривого Рогу з концертом приїхав відомий радянський рок-гурт “ДДТ” з лідером Шевчуком Юрієм. Захід проходив на головному стадіоні Кривбасу – “Металург”. Місто Кривий Ріг у 1998 році стало першим містом у турне рок-групи “ДДТ”. У 1990-х роках Шевчук Юрій зі своєю командою вирішили поїздити містами радянського союзу з концертами, перш ніж записати у студії нову програму під назвою “Світ номер нуль”.

Стадіон “Металург” на концерті “ДДТ” наприкінці 20 століття був забитий повністю. На головній криворізькій арені не було де впасти яблуку. Криворіжці поспішали першими почути новий альбом гурту.

Лідер рок-гурту “ДДТ” – Юрій Шевчук на криворізькому концерті 1998 року працював просто на знос. Коли Шевчук виконував чергову пісню на біс, він зірвав голос. Але при цьому свою пісню на концерті він доспівав до кінця, а після цього сказав криворіжцям хрипким голосом: “Все хлопці більше не можу”.

На концерті гурту “ДДТ” у 1998 році була просто неймовірна енергетика завдяки лідерові гурту. Він знав як зарядити публіку Кривого Рогу позитивними емоціями, його діяльність вражала та заворожувала криворіжців. Їхня реакція була лише одна: величезне захоплення. Лідер гурту Шевчук Юрій завжди чесно та повністю викладався на концертах. Про це пишуть на сайті krnews.ua.

Фото: “Криворізька старовина”.
Фото: “Криворізька старовина”.

Ще один концерт гурту “ДДТ” у Кривому Розі відбувся у 2013 році. Але це був зовсім інший концерт. У Кривий Ріг рок-група вдруге приїхала цілком новим складом. Як і раніше, лідером групи був Шевчук Юрій. У 2013 році рок-гурт “ДДТ” приїхав до Кривого Рогу із програмою під назвою “Сольник”. Як і 1998 року, так і 2013 року гурт “ДДТ” зібрав величезний натовп. Криворіжці не хотіли відпускати Шевчука зі сцени. Тому йому довелося виконувати кілька пісень на біс.

Comments

.,.,.,.