Кривий Ріг у 21 столітті це не тільки місто в якому йде активний видобуток корисних копалин, але й іде активний розвиток ІТ-індустрії та різних стартапів. Криворіжці дуже талановиті люди. Вони успішно вигадують стартапи, реалізують ідеї та відкривають бізнес. Одним із таких талановитих та успішних криворіжців є юний програміст – Валерій Левченко. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.
Ідея для створення унікального сервісу
Ще у 2016 році криворіжцю Валерію Левченку прийшла ідея зі стартапом – розробити сервіс, який міг би генерувати рукописний текст.
Такий стартап народилася через те, що більшість студентів у 21 столітті не хочуть писати на парах конспекти по різним причин. В основному тому, що це просто зайва макулатура, а також те, що написання конспектів займає чимало часу, який можна було б використовувати набагато ефективніше. Деякі викладачі навчальних закладів у 21 столітті продовжують наполегливо вимагати від студентів списані зошити. Тому криворіжець вирішив допомогти студентам з усієї України у боротьбі з непотрібними завданнями.
У 21 столітті люди друкують текст на смартфонах набагато швидше, ніж вони його усвідомлюють і тим швидше, ніж вони його пишуть від руки. Але такий прогрес оминув сферу освіти. Тому розробка криворіжця а стала дуже популярною та затребуваною у студентів. Про це писали на сайті dnipro.depo.uа.
Як працює сервіс криворіжця?
Сервіс, який розробив криворіжець Валерій Левченко, називається “Писець”. Він став доступним у 2016 році. Сервіс Валерія перетворює будь-який електронний документ на рукописний текст.
Сервіс криворіжця розпізнає текст кількома мовами, серед них відповідно: українська мова, російська мова та англійська мова. Також крім того, що сервіс Валерія без проблем генерує електронний друкований документ у рукописний текст, так ще й перевіряє його на розділові знаки. Сервіс без проблем розставляє їх, а також дуже добре зчитує математичні та інші формули. Це дуже важливо для студентів учбових закладів.
У 2017 році криворіжець Валерій Левченко планував випустити масштабне оновлення для студентського сервісу. Він хотів розширити його функціонал, зокрема додати перевірку на граматичні помилки, а також додати більше різних варіантів рукописних шрифтів. Це все мало бути включено до повноцінного форматування тексту.
Стартап криворіжця представляє з себе онлайн сервіс з двома робочими областями. У область ліворуч вводиться друкований текст, а області справа генерується рукописний варіант тексту. Шрифт рукописного тексту представлений одному варіанті під назвою “Катерина”.
Головні переваги криворізького стартапу
Сервіс криворіжця -“Писець” був далеко не першим онлайн генератором друкованого тексту в рукописний. Але саме розробка Валерія Левченка є дуже цікавою та унікальною. На відміну від усіх інших аналогічних сервісів, у ІТ-стартапу Валерія є одна головна перевага, завдяки якому сервіс і набув такої популярності серед студентів, а сам Валерій – успіх. Перевага сервісу “Писець” над іншими сервісами полягає в тому, що саме сервіс криворіжця генерує найреалістичніший рукописний почерк. Тобто, ІТ-розробка криворіжця включає не просто генерацію тексту з друкованого до рукописного, а й додавання реалістичних помилок та помарок, без яких студентський конспект уявити дуже складно навіть у відмінника.
Іноді у сервісі виникають помилки. Вони пов’язані з рядом символів, які сервіс не в змозі розпізнати. У такому разі, сервіс Валерія малює у правій області різні картинки. Тому іноді студентам доводилося все ж таки домальовувати знаки вручну.