Музичний фонтан – туристична принада Кривого Рогу

Якщо запитати пересічного мешканця Кривого Рогу, які в нього найулюбленіші місця, то в переліку обов’язково буде музичний фонтан. Вперше його було запущено 11 років тому і за цей час надзвичайно полюбився городянам та гостям Кривого Рогу. Фонтан побудували у 2009 році на рахунок коштів, що надіслали благодійники. Відкриття приурочили спеціально до 236 річниці з дня заснування міста. Місце розташування, на 44 кварталі, також було вибрано не випадково. Нову принаду міста встановили в рамках програми “Місто без околиць”. Далі на kryvyi-rih-trend.

Ідеальне місце для медитації та створення романтичного настрою

1

Щороку криворіжці з нетерпінням чекають потепління та запуску музичного фонтану. Можна з упевненістю сказати, що він, як і багато інших пам’ятників та архітектурних об’єктів, є віддзеркаленням душі міста. Фонтан було виконано у сучасному стилі. Багатьом місцевим мешканцям він нагадує веселку або кубик Рубіка, адже з боків його оздоблено різнобарвною світлодіодною плиткою. Струмені води, що випускаються в самому серці фонтану, досягають висоти у 8 метрів.

Місцеві радять туристам приходити до живописного скверу, де знаходиться фонтан, ввечері. Саме в темний час доби можна побачити, як вода, світло та музика поєднуються воєдино та формують цілісну гармонійну композицію. У сквері чимало лавок, де можна сісти перепочити. Плескання води та ніжні музичні акорди звільнять ваш мозок від набридливих думок та створять всі умови, щоб відпочивали і тіло, і душа. В теплий період року фонтан працює з музичним супроводом від ранку та до 20:00 вечора, а після вмикається також світло, яке заповнює весь  вільний простір у зоні відпочинку. Варто зазначити, що далеко не кожне, навіть велике, місто України може похизуватися наявністю музичного фонтану. Криворізький нині один з найбільших та найвидовищніших. 

Неподалік своє місце знайшов Козак Ріг, квітковий годинник та пам’ятник сімейним цінностям

Сквер  з музичним фонтаном став центром, навколо якого поступово почали з’являтися інші цікаві об’єкти. До них можна віднести статую головного символа міста – “Козак Ріг”. Зліпок більше 10 років чекав, поки його відлиють з бронзи, у підвалі міської ради, а потім у художній школі. Нарешті, козак та його вірний кінь знайшли своє місце та споглядають, як розвивається місто, що утворилося на перетині річок Інгулець та Саксагань. 

2

Туристів обов’язково зацікавить найбільший у Європі  квітковий годинник, який встановили до 20 річниці Незалежності України. Його діаметр скадає аж 22 метри, а довжина годинникової стрілки – 8 метрів. В основі цієї квіткової композиції знаходиться герб Кривого Рогу. 

3

Також у сквері можна побачити пам’ятник сімейним цінностям. Його відкрили спеціально до Дня сім’ї. Скульптор зобразив ситуацію, коли батьки стоять у дверях, наче чекають, коли додому повернуться діти. Всі, хто бачать роботу Володимира Токаря не можуть стримати сліз, яким душевним вийшов цей пам’ятник, адже для батьків всі ми назавжди залишимося дітьми. 

4

 

Comments

.,.,.,.