Де в Кривому розі подивитись кіно на великому екрані

Сучасний кінематограф досяг невиданих раніше висот. Всього за кілька десятків років люди змогли розробити технології, які дозволяють глядачеві відчувати себе частиною всього, що відбувається на великому екрані. Відвідувачі кінотеатрів вже не просто глядачі, а кіномани, які з нетерпінням очікують виходу нової картини за участю улюблених акторів. Українці зізнаються, що враження від фільмів, якщо ти дивишся їх вдома на канапі або на великому екрані в кінотеатрі, зовсім різні. Тим паче, що чимало фільмів виходять у 3D та 4D форматі, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

У Кривому Розі також достатньо закладів, які пропонують своїм відвідувачам відкинути всі сторонні думки та з головою поринути у захопливий сюжет пригодницького фільму, від душі посміятись під час комедії або поплакати під романтичну мелодраму. А це і не дивно, адже ви у найпротяжнішому місті України та Європи, тож розважальних закладів тут чимало. Далі наведено перелік місць, де можна відпочити, скуштувати порцію попкорну з улюбленим смаком та переглянути новинки світового прокату. 

ТРЦ “Victory Plaza”

1

На території торговельно-розважального центру “Victory Plaza” по вулиці Лермонтова, 37 знаходиться один з двох всеукраїнських мережевих кінотеатрів MULTIPLEX. Трансляцію новинок вітчизняного та світового прокату тут проводиться у форматі 2D та 3D. Раніше місцеві мешканці та гості Кривого Рогу скаржились та незадовільний стан окулярів для перегляду стрічок у 3D, але тепер ця проблема позаду, адже кожен кіноман може придбати за помірні гроші окуляри для особистого користування. Їх вартість всього 20 гривень. Далі ви можете приходити на сеанс зі своїми окулярами або придбати нові. Керівництво наголошує, що це більш зручно для відвідувачів, а також більш гігієнічно. Педанти зможуть не хвилюватись стосовно того, хто їх одягав до цього. Відсутність подряпин значно поліпшить враження від перегляду. 

ТРЦ “Union”

Для зручності кіноманів ще один кінотеатр MULTIPLEX розмістили у торговельно-розважальному центрі “Union” по вулиці Героїв АТО, 30Г. Криворіжцям пропонують той самий сервіс та асортимент фільмів у ротації, але ближче до їх району проживання. 

Кінотеатр “Олімп”

2

У Кривому Розі діють не лише мережеві кінотеатри, але і місцеві. Один з них знаходиться за адресою вулиця Володимира Великого, 24б та носить назву “Олімп”. Кінотеатр має дві нагороди “Підприємство року 2010”, а також “Лідер галузі”. Для зручності клієнтів вони створили сайт, на якому можна замовити та оплатити онлайн квитки на сеанс у будь-який зручний час. Крім того “Олімп” має цілу систему знижок та бонусну програму. Найбільше для пропозиція сподобається школярам та студентам, адже вже на 5 день прокату стрічки, вони можуть придбати квиток на сеанс за мінімальною вартістю. У кожному залі є VIP-місця за 65 та 190 грн. Учасники бонусної програми і взагалі мають можливість отримувати безкоштовні квитки на сеанси. Про умови отримання бонусів співробітники кінотеатру розкажуть безпосередньо на місці.

Comments

.,.,.,.