Гордість міста: визначні театрали, актори та режисери родом з Кривого Рогу

Україна надзвичайно багата талантами. Чимало вітчизняних зірок спорту, кіно та музики родом з Кривого Рогу, тож індустріальне місто можна по праву назвати справжньою кузнею талантів, пише kryvyi-rih-trend.in.ua. Далі розкажемо вам, хто  та яким чином прославляє свою маленьку Батьківщину.

Президентське подружжя Володимир та Олена Зеленські

1

Коли на виборах українці віддали 73% своїх голосів за Володимира Зеленського Президентом України, Кривий Ріг отримав новий статус – Батьківщина очільника держави. Це зараз Зеленський активно займається політикою, а ще нещодавно він був провідним актором гумористичного шоу “95 квартал”, зрежисував та навіть знявся у декількох повнометражних фільмах та серіалі “Слуга народу”, ніби напророчивши собі тяжку долю гаранта держави. Проте, давайте все по порядку, адже ця історія розпочалася ще дуже давно у найпротяжнішому місті Європи – Кривому Розі. 

Нинішній президента та перша леді родом з міста, де червоні калюжі після дощу вважаються нормою, а без гумору не можна прожити і дня. Вони навчалися у паралельних класах, а потім життя закрутилося та вони стали подружжям. Разом займалися розвитком у сфері гумору та КВН. Судячи з того, який успіх серед українців має вся продукція, що створюється “Студією 95”, вона є якісною та затребуваною. Тому, криворіжці можуть пишатися, що державу очолює їх земляк. 

Максим Донець

2

Молодий криворізький актор та режисер Максим Донец з кожним днем стає все більш популярним та затребуваним. У свої 25 років він зіграв чимало персонажів, проте, візитівкою є головна роль Володі у фільмі “Крути 1918”. Обдарований юнак з дитячого садочка грав у виставах, писав вірші, музику та грав у гурті. Але, чомусь, вирішив вступити на навчання не до театрального університету, а на Міжнародну економіку в Криворізькому НЕУ імені Вадима Гетьмана. Провчившись всього два роки, він вирішив круто змінити своє життя та переїхав до столиці. Тут він почав ходити на курси акторської майстерності та вступив до університету імені Карпенка-Карого. Нині Максим Донець активно розвиває свою акторську кар’єру. 

Анна Добриднєва

4

Відома українська співачка Анна Добриднєва також родом к Кривого Рогу. Учасниця української “Фабрики зірок” стала відомою у складі гурту “Пара нормальних”, створеному у 2007 році.  Її склад декілька разів змінювався, але Анна досі залишається його незмінною солісткою. Криворізька співачка стала автором саундтреків до телевізійних серіалів “Колишня” та “Сила тяжіння”. 

Володимир Монахов

Радянський актор, режисер та сценарист Володимир Монахов народився у Кривому Розі в далекому 1922 році в Долгинцево та був одним з перших театральних діячів у Кривому Розі. Актор пройшов війну та отримав важке поранення у 1943 році. Він знявся всього в одному фільмі “Безсмертний гарнізон”, але самостійно зрежисував чотири кінострічки. Написав сценарій до фільму “Про чудеса людські”. Актор помер у 1983 році. Його дочка вирішила піти по стопам батька. Юлія Монахова – кіновед.

Comments

.,.,.,.