Як розвинути власний стартап у Кривому Розі

 

Сучасна молодь все частіше обирає шлях розпочати власний бізнес, а не бути простим виконавцем. Це рішення обумовлене бажанням відчувати свободу, працювати стільки, скільки хочеться, а також займатись справою, яка приносить не лише гроші, а й задоволення. Максимально самореалізуватися можна у будь-якій сфері, тож свобода вибору на сучасному ринку максимальна. Налагодити виробництво або побудувати бізнес, що вимагає великих капіталовкладень в короткі терміни дуже важко. Інша справа – стартапи. Достатньо запропонувати вигідну, перспективну та інноваційну ідею інвестору, щоб почати власний бізнес. Стартапи мають чітку орієнтацію на користувачів товарів та послуг, тож цей сегмент ринку швидко розвивається, головне обрати правильний підхід, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Де у Кривому Розі взяти гроші на стартап

1

Найчастіше, люди, які займаються стартапами мають гарні ідеї, але не мають грошей для їх реалізації. В світі є чимало прикладів, коли гарний стартап за тисячу доларів згодом переростав у серйозний бізнес, що приносить мільйонні прибутки. Тому не варто хвилюватись, в сучасному світі інвестори самі “ганяються” за геніями. Якщо ви винайшли реально крутий прилад або пропонуєте полегшити життя людей новим сервісом, то успіх не змусить вас довго чекати. Найголовніше в цьому розповідати про свої досягнення та навчитись продавати ідеї. 

Чимало людей досі впевнені, що досягти успіху можна лише в столиці, а пропонувати інвесторам вкласти гроші у ваш проект можна лише обійшовши з десяток компаній, більшість з яких не готові вкладати фінанси у нові проекти. Насправді, все набагато простіше. Якщо ви живете в Кривому Розі, але є справжнім генератором ідей, то найперше з чого варто почати – структурувати свої пропозиції. Це абсолютно не означає, що для кожної необхідно прописати бізнес-пропозицію. Варто лише визначити який продукт або послугу ви пропонуєте та скільки коштів вам для цього необхідно. 

Отримати гроші для реалізації стартапу найлегше за допомогою написання грантів та різних конкурсів. Нині надзвичайно популярними є проекти в еко-сегменті ринку. Інститут відновлюваної енергетики вже не перший рік реалізує проект  UNIDО/GEF та постійно знаходить у пошуку еко-стартапів, у реалізацію яких вони готові вкладати чималі гроші. У Кривому Розі своєрідним комунікатором між молодими бізнесменами, винахідниками та інвесторами є Інноваційно-інвестиційний центр, тож городяни можуть звертатися зі своїми ініціативами туди. В середньому по світу різноманітні платформи готові надавати гранти на реалізацію цікавих та перспективних ідей у сумі від 5 до 50 тисяч доларів, а в деяких випадках, навіть більше. 

Найперспективніші стартапи Кривого Рогу

2

Новачкам у цій галузі варто спиратися на досвід людей, які вже пройшли певний шлях та реалізували свої проекти. Щороку у Кривому Розі проходить справжня “битва” стартапів. Поки інвестори приглядаються до запропонованих проектів, молодь проходить навчання, як почати власний бізнес. Одним з переможців став автор проекту «Booking4you». Він запропонував розробку додатку, який дозволить бронювати послуги у місті на конкретний час. По факту криворіжцям вже не доведеться телефонувати, дізнаватись режим роботи та записуватись на прийом, достатньо лише скористатись зручним додатком. Також були представлені ідеї “Зйомки першого псевдо документального фільму жахів” і “Центру матері і дитини”. 

Comments

.,.,.,.