Банк бізнес-ідей Кривого Рогу

 

Який бізнес обрати, щоб він потребував мінімум фінансових вкладів на першому етапі, як не прогоріти, звідки сплачувати податки, якщо немає прибутків – це лише невеликий перелік запитань, які задають собі мешканці Кривого Рогу, які вирішили круто змінити своє життя та зайнятись бізнесом. Кожного дня кількість сміливців збільшується, адже українці хочуть працювати в задоволення; не замислюватися, що буде на пенсії, якщо все життя отримував зарплату у конверті; мати стабільний дохід та можливість не розриватись між сім’єю та роботою.  Саме для цього у Кривому розі діє Бізнес-інкубатор, який допоможе пройти весь шлях від виникнення ідеї до отримання реальних результатів, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Коли та навіщо у Кривому Розі створили  Бізнес інкубатор

1

Коли криворіжці думають завести власний бізнес та починають вивчати величезну купу інформації, документів, законів та правил, вони шоковані та, навіть, можуть здатися. Дійсно, паперова тяганина згубила не одну чудову ініціативу. Саме тому, щоб допомогти людям розібратися у всіх процедурах та не впасти у відчай у Кривому Розі було створено справжній Бізнес інкубатор. 

В першу чергу, це навчальний майданчик для недосвідчених підприємців. Якщо обзавестись гарними консультантами, то, навіть, відсутність практичного досвіду не стане на заваді. Місцеві спеціалісти переконають вас, що підприємницька діяльність не така страшна вже річ, тож варто спробувати. Працівники пояснять, чи потрібно отримувати ліцензію в тому чи іншому випадку, яку систему оподаткування обрати, як стати на облік до державних структур, а також розрахувати всі можливі ризики. 

Банк бізнес-ідей

2

Криворізький Бізнес інкубатор створює власний банк ідей, які можуть зацікавити потенційних інвесторів. Запорука гарного бізнесу – вдала ідея, тому всі, хто хоче стати підприємцем, повинні об’єктивно оцінити свої можливості, а також визначити сильні та слабкі сторони проекту, який збираються розвивати. Нині надзвичайно популярні стартапи, адже вони мають на меті заповнити якусь локальну потребу суспільства, тому під них легше шукати інвестиції. 

На офіційному сайті Бізнес інкубатору публікуються проекти бізнес-ідей криворіжців, які шукають спонсорів. Найбільше їх у категоріях: сфера  надання послуг, та також  виробництво. Мешканці Кривого Рогу пропонують створити на території міста тепличне господарство, запустити на одному з гірничодобувних підприємств  виробництво труб з фіброамінопласту, виготовляти безпечні та корисні безмолочні каші для дітей віком до 3 років, переробляти пластикові відходи, а також робити паперовий посуд та відливати каміння. Також криворіжці пропонують розвивати на своїй батьківщині туризм та створити розважальний комплекс у сільській місцевості. 

Тут же місцеві підприємці можуть почерпнути натхнення, ознайомившись з досвідом реалізації незвичайних ідей за кордоном. В їх числі чудернацькі пропозиції стосовно розробки освіжувача- кондиціонера для велосипедистів, продуктовий візок-порадник, який допоможе визначитись з тим, що готувати на вечерю. Останні вже працюють в тестовому режимі у деяких супермаркетах Бразилії. 

Comments