Куди пропала музична сенсація 2014 року криворізька група “Brunettes Shoot Blondes”?

Восени 2014 року група з Кривого Рогу “Brunettes Shoot Blondes” виклала в Youtube кліп на пісню “Knock Knock”. І сказати, що це відео стало сенсацією, не сказати нічого. Через місяць “Brunettes Shoot Blondes”, з’явилися в головних чартах світових музичних видань. Не став винятком і Billboard, який присвятив їм заголовну статтю, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Оригінальний кліп групи на Ютубі на той час зібрав понад 6.5 млн переглядів, тим самим побивши рекорд всіх українських виконавців. Ще кращі показники популярності у “Knock Knock” були на Facebook — 26 млн переглядів і 800 тис. розповсюджень.

З того часу пройшло понад 6 років. Що сталося в житті колективу за цей час і чим зараз займаються музиканти?

Як стати знаменитими за 5 хвилин

Після фантастичного успіху у вересні 2014 року “Brunettes Shoot Blondes”, про існування якої до цього знало лише вузьке коло меломанів, опинилося в авангарді вітчизняної музичної індустрії. Хлопців стали запрошувати на концерти, радіостанції телебачення.

При цьому в хорі захоплених відгуків на хвилі успіху “Knock Knock” вже тоді звучали голоси критиків, що дорікали музикантам у відсутності в їх композиціях головного —  музики. І в цьому була частка правди. За оригінальною картинкою суперпопулярного кліпу якось губилася сама група, а душевна балада, при всьому бажанні, ніяк не тягнула на хіт, який крутять радіостанції ще довгі роки.

Але хай там що, та завдяки креативному підходу, “Brunettes Shoot Blondes” знайшли свою нішу у вітчизняній поп-музиці та стали групою нового покоління, що успішно використовувала інтернет-ресурси для просування своїх композицій.

Що було потім?

Мабуть, вирішивши “кувати залізо не відходячи від каси” в тому ж 2014 році група випускає другий кліп — “Bittersweet”, знятий за аналогічним технологіям, але з певними доповненнями. Тепер, врахувавши критику, в кадрі фігурують і учасники колективу. Продюсуванням кліпу займався Євген Філатов ( “The Maneken”), спонсором виступив світовий бренд “Оpel”. Після прем’єри “Bittersweet” критика відзначала якісне поліпшення звуку, що з’явилося багато в чому завдяки звукорежисеру з Польщі Крісу Айкену.

У 2015 році група з Кривого Рогу продовжила “знімати вершки” з успіху свого першого кліпу. На цей раз “Brunettes Shoot Blondes” стала переможцем музичного фестивалю «Berlin Music Video Awards» в номінації “Краща концепція”. У тому ж році колектив випустив свій перший міні-альбом “Bittersweet”, неодноразово з’являвся на телебаченні та виступав на багатьох відомих європейських фестивалях.

У 2016 році “Brunettes Shoot Blondes” вперше пробувалися на Національний відбір на Євробачення, пройшли в фінал і там з піснею “Every Monday” посіли останнє, шосте, місце.

У 2017 році вийшов їх другий і останній на сьогодні міні-альбом “Hips” в супроводі однойменного кліпу. І знову успіх. Альбом групи з’являється на головній сторінці “Apple Music”, а кліп отримує премію «Los Angeles Film Awards» в номінації краще відео.

У 2019 р. “Brunettes Shoot Blondes” представили кліп на пісню «Houston», з якої брали участь в черговому відборі на Євробачення і зайняли там 4 місце. Після відомого скандалу з МARUV хлопцям пропонували зайняти її місце і представляти Україну на конкурсі, але вони відмовилися, заявивши, що не бажають користуватися плодами чужої перемоги.

Ну і останнє, що ми чули про “Brunettes Shoot Blondes” — це був їх сольний концерт в Києві в клубі Аtlas – 4 жовтня 2019 року. Відомо, що виступила група успішно.

На жаль, але з того часу про популярний колектив ні слуху ні духу. І якщо відсутність концертів групи можна пояснити, епідемією коронавірусу, що продовжується другий рік поспіль, то відсутність свіжих відео і пісень на тому ж YouTube (останній кліп викладено 2 роки тому) насторожує. Втім, немає на сьогодні й інформації про розпад колективу, тому будемо сподіватися, що у талановитих музикантів з Кривого Рогу все в порядку і вони скоро потішать нас новими композиціями.

Comments

.,.,.,.