Криворожанка Ксенія Попова — нова “Віра Брежнєва” з “ВІА Гри” чи дівчинка, про яку всі скоро забудуть?

Восени 2020 року склад найпопулярнішої та довгоживучої української поп-групи “Віа Гра” в черговий раз “обнулився”. З попереднього складу в ньому залишилася тільки одна учасниця — Уляна Синицька, а новими виконавцями стали Софія Тарасова та криворожанка Ксенія Попова. І, судячи з усього, останній в колективі дістанеться  відповідальна роль — сексапільної білявки, в якій колись тішила публіку сама Віра Брежнєва. Розповідаємо, хто така Ксенія Попова і як вона опинилася в “Віа Грі”, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Щось нове чи добре забуте старе?

Схоже, що залізне правило “технарів”, — “Поки працює, не чіпай” з успіхом застосовується й в шоу-бізнесі. В крайньому випадку щодо проекту “Віа-Гра”, який відзначив у вересні 2020 року своє 20-річчя, цей закон працює безвідмовно. Адже створивши одного разу популярний бренд, Меладзе з успіхом “доїть” його два десятиліття поспіль і кінця цьому не видно.

Втім, мабуть, сам метр все ж замислюється про невблаганний біг часу. Представляючи поповнення “Віа Гри” в шоу “Вечірній Ургант”, він сумно зауважив, що вперше одна з учасниць групи, 19-річна Софія Тарасова, годиться йому в онучки.

Однак, насправді. це все лірика, яка не має відношення до бізнесу. Факти ж говорять про те, що популярний дівочий колектив не старіє й в новому складі з’явилися цікаві виконавиці. І одна з них, Ксенія Попова, уродженка Кривого Рогу. Говорячи про неї, Меладзе відзначив, що дівчина — учасниця багатьох популярних шоу, а відео з однієї з її пісень на YouTube набрало 8 мільйонів переглядів.

Що ми знаємо про Ксенію Попову?

Дівчина народилася в Кривому Розі в 1996 р. Її виховувала мати, з подачі якої вона й стала займатися музикою та вокалом. Зараз Ксенія згадує, що в дитинстві тікала з занять, але не тому, що не любила співати, а тому що їй не подобалося цим займатися в хорі. Уже тоді кумирами дівчини були відомі сольні виконавиці, особливо Крістіна Агілера, наслідуючи якій вона навіть перефарбувалася в блондинку.

Сьогодні у Ксенії вища музична освіта. Вона закінчила факультет естрадного вокалу в столичному училищі ім. Глієра, а під час навчання практикувалася в співі в київських нічних клубах.

До речі, криворіжці повинні пам’ятати дівчину з виконання гімну міста “Кривий Ріг — моє місто”.

Свій шлях у шоу-бізнес Ксенія почала у 2017 р. з участі у Національному відборі на конкурс “Євробачення”. Тоді Попова не пройшла відбір, але, за її словами, багато чому навчилася та багато що зрозуміла.

фото

У тому ж році Ксенія потрапила на популярне талант-шоу “Х-фактор” в команду Насті Каменських. Тут їй теж перемогти не вдалося, проте це був ще один крок до своєї мрії.

Як Попова опинилася в “ВіаГрі”?

Насправді нічого незвичайного. Дівчина банально прийшла на кастинг, де на неї й звернув увагу Костянтин Меладзе. Каже, йому відразу сподобався її голос і музичний смак.

Своє працевлаштування в “Віа Грі” Ксенія прокоментувала, як факт, що мрії все ж таки збуваються. За її словами, ще донедавна вона стояла на концертах цієї групи в першому ряду, танцювала під їхню музику вдома та мріяла, що, теж колись вийде на сцену. І ось тепер, каже Ксенія, почалася і її історія, почалася нова глава в її житті.

Comments

.,.,.,.