Куди пропала Анна Добриднєва, що співала з Іваном Дорном у групі “Пара Нормальних”?

Популярна співачка, діджей, спортсменка та просто неординарна особистість Анна Добриднєва корінна криворожанка. Ще кілька років тому її ім’я було у всіх на слуху, а виступи з Іваном Дорном та з Артемом Мєхом у проекті “Пара Нормальних” викликали великий інтерес публіки. У 2014 р. Анна оголосила про початок сольної кар’єри й довгий час “трималася на плаву”, але сьогодні інтерес до творчості співачки очевидно згас. З’ясовуємо, з чим це пов’язано, яким був її творчий шлях і чим співачка займається сьогодні. Далі пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Дитинство в стилі metal

Анна Добриднєва народилася в Кривому Розі в 1984 р., де закінчила середню та музичну школу, а в навантаження ще й диригентсько-хорове відділення місцевого музичного училища. Однак амбітній дівчині цього здалося мало й вона вступила до Київського педагогічного університету ім. Драгоманова на факультет музичної педагогіки.

Втім, з реальним шоу-бізнесом Анна познайомилася набагато раніше, ніж отримала вищу музичну освіту. Уже у 2000 році, у 16-річному віці, вона грала в doom-metal групі Mournful Gust, з якої об’їздила всю країну, а також побувала в Росії, Білорусі. Наступним етапом в музичній кар’єрі Добриднєвої стали групи “Стан” і “Карна”, які грали new metal, де вона була і клавішницею і бек-вокалісткою. У пошуках себе Анна встигла навіть попрацювати регентом церковного хору. А потім настав 2006 рік, що в корені змінив її життя.

“Пара Нормальних”

Анна Добриднєва та Іван Дорн познайомилися у 2006 р. на концерті відомої британської групи, що грала джаз-фанк, сподобалися один одному, і незабаром з’явився творчий дует “Пара Нормальних”. Восени 2008 року група випустила свій дебютний альбом “Я придумаю Happy End”, що став знаковою подією в музичному житті країни та ближнього зарубіжжя. Їх композиція “Happy End” кілька місяців трималася в топах хіт-парадів на кращих радіостанціях і музичних каналах на телебаченні.

Навесні 2010 року “Пара нормальних” випускає другий альбом “Скандал під час реклами”, а влітку того ж року Іван Дорн залишає групу та відправляється в “сольне плавання”.

До відома, за 2 роки свого існування в першому складі сингли групи вийшли в 15 збірниках, а їх загальний тираж склав понад півмільйона примірників.

Життя після Дорна

Як не дивно, але з відходом Дорна колектив не припинив своє існування й незабаром новим напарником для Анни на сцені та в студії звукозапису став Артем Мех, учасник шоу “Фабрика зірок 3”.

В такому складі “Пара нормальних” проіснувала до 2014 року, випустивши кілька кліпів і навіть прийнявши у 2011 р. участь у відборі на Євробачення. У 2014 р. Артем оголосив про свій відхід і група офіційно розпалася, але через 2 роки Мєх та Добриднєва відновили співпрацю і навіть випустили кліп “Як ми любили”.

 А у 2017 р. вже Анна заявила, що покидає колектив і створює сольний проект. Втім, сольно вона працювала й до цього, починаючи з 2014 року, регулярно виконувала власні пісні та знімала на них кліпи. Так, у 2014 р. вийшли її авторські композиції “Метелик” і “Пасьянс”, у 2015 р. динамічний трек “Футболка”, зйомки якого проходили в США. У тому ж році вийшов і ліричний сингл-сповідь “Я сильна”. У 2016 році Анна представила на суд публіки авторську композицію “Вершина”.

Чим зараз займається співачка? З початком епідемії коронавірусу гастрольне життя країни завмерло, і шоу-бізнес зосередився на роботі в студіях звукозапису. Очевидно, що й Анна займається записами нових композицій та фільмуванням нових кліпів. Про це свідчить і остання робота Добридневої “Не відпускай”, що є офіційним саундтреком до серіалу “Гра в долю”. Відео з’явилося на You Tube 5 місяців тому і вже зібрало 187 тис. переглядів.

Comments

.,.,.,.