Що криворіжці думають про популярний серіал “Гра в кальмара”?

 

Серіал став популярним просто за лічений час. Зараз не можна зустріти людину, яка б не бачила цієї картини. Його дивляться навіть діти і маленькі криворіжці не виняток. Але багато батьків дуже стурбовані, тому що діти починають грати в ігри зі сцени в реальному житті, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Що роблять в інших країнах?

 Інші країни ставлять питання про заборону показу цього серіалу. Справжні фанати чекають продовження картини, і крім цього переглядають її спільно зі своїми дітьми. Соціальними мережами і інтернетом інформація про серіал просто розлітається, пишуться відгуки з враженнями, роблять меми та багато іншого. Все це дуже сильно загострює інтерес до стрічки, особливо серед дітей. На відміну від дорослої людини, психіка дитини більш чутлива, а ігри які відтворюються в сценах досить такі прості і їх можна легко втілити в життя.

Батьки в розгубленості, що робити в такій ситуації. Заборонити або дозволити? Захистивши дитини від сцен і заборонивши йому перегляд тільки погіршить ситуацію, адже діти можуть і без дозволу почати дивитися серіал, а заборона ще більше їх до цього підштовхує. Батькам перш ніж прийняти обдумане рішення потрібно самим подивитися серіал і зробити висновок про нього.

Поради від психологів

Багато хто задається питанням чому ж цей матеріал стає таким затребуваним у дітей. Відповідь на це питання дуже проста, все що потрапляє в тренди, механічно розноситься по соціальним мережам у вигляді мемів, відео та іншого матеріалу. Тобто в такий спосіб поширення інформації просто немає шансів не дізнатися про будь-який тренд, особливо це стосується дітей та підлітків, які проводять більшу частину життя в смартфоні.

Іншим моментом, який привертає увагу дітей, є те, що ігри які грають в сценах серіалу дуже схожі з іграми в які зазвичай грають дітиі. Для них це все виглядає дуже доступно, зрозуміло і легко. А дуже велика кількість сцен в якому показано наявності знижує до них чутливість. Тобто, якщо сказати іншими словами до серії дев’ятої людина звикне до цих сцен і не буде їх сприймати як щось жахливе. Психіка дорослої людини звикає до цього і приймає за норму, звичайно ж в самому серіалі, а не в звичайному житті. А ось психіка дитини сприймає все по іншому, вона більш чутлива, і  в неї низька критичність через те що дитина ще має малий життєвий досвід. Дитині складніше визначити де реальність, а де вигадка, це означає, то що для дітей такий серіал буде занадто правдоподібним, щоб зрозуміти, що насправді це все вигадка.

Дивитися або не дивитися, ось в чому питання

В першу чергу батьки повинні самі подивитися цей серіал, для того щоб бути готовим до реакції своїх дітей їхніх питань і коментарів. Важливим аспектом є і якість відносин з дитиною. Дана картина так і нагадує про те що необхідно створювати теплі і добрі стосунки батьків з дітьми, в яких є довіра, безпека, які відкриті і в яких можна обговорити все на світі.

Comments

.,.,.,.