У Кривому Розі відбувся перший кінопоказ для батьків з маленькими дітьми

Для багатьох батьків, у яких є маленькі дітки, існує проблема дозвілля: з ним можна піти на дитячий майданчик, в грально-розважальний центр, а от до кінотеатру – зась. Нарешті для криворізьких мам і татусів цю проблему вирішено. Далі на kryvyi-rih-trend.

Своїми роздумами з цього приводу на своїй сторінці фейсбук ділилася Олеся Романча ще в  кінці лютого. А вже 10 березня ця мрія стала реальністю, у кінотеатрі «Олімп» за підтримки «Об’єднання відповідальних громадян» в рамках проекту «Кривий Ріг – зручний» відбувся перший кінопоказ мультфільму «Том і Джері», на якому батьки мали змогу бути присутніми разом з маленькими дітьми. На першому показі було 15 малюків, а найменшому глядачеві було 6 місяців.

Для зручності перегляду, у кінотеатрі під час сеансу вмикають більше світла, роблять тихіший звук, а також для діток є можливість рухатися по залу під час сеансу.   Крім того, для комфорту відвідувачів  таких сеансів передбачено сповивальний столик, мікрохвильову піч, килимок для дитячих ігор.

Наступний сеанс відбудеться 17 березня і переглянути можна українську комедію «Нереальний КОПЦь».

Comments