Незабаром криворіжці зможуть відвідати безкоштовний панорамний кінотеатр

Наше місто стало учасником акції під назвою “Патріотичні екскурсії Україною”. Завдяки цій участі криворіжці зможуть безкоштовно переглянути документальний фільм, який знаходився в Музеї АТО у незвичайному панорамному вигляді. Фільм познайомить криворіжців зі справжньою історією, що відбувається на Сході України та з її захисниками. Далі на kryvyi-rih-trend.

Коли та де криворіжці зможуть подивитися фільм

Такі пересувні патріотичні екскурсії відбуватимуться не лише у Кривому Розі, а й у кількох інших містах України. У картині будуть представлені події, що відбулися за останні сім років.

У кожному місті, де було заплановано акцію. у тому числі і Кривому Розі, буде встановлений великий намет, а в ньому буде встановлений великий панорамний кінотеатр. На чотирьох екранах буде показано картину “Дніпро – форпост Україна”, який приїде з Музею АТО, а вісім проекторів створять незвичайний ефект у триста шістдесят градусів.

Криворіжці зможуть переглянути патріотичний фільм з п’ятого по сьоме листопада, з одинадцятої ранку і до самого вечора, до сьомої години. Для мешканців Кривого Рогу перегляд фільму здійснюватиметься абсолютно безкоштовно. На перегляд криворожан запускатимуть невеликими групами, але є одна обов’язкова умова відвідування такого заходу – це сертифікат про вакцинацію або ж зроблений тест не більше ніж 72-і години тому. Також обов’язково на вході в пересувний кінотеатр відстежуватимуть температуру криворіжців.

1

Важливість патріотичних заходів

Завдяки проведенню таких заходів у населення і Кривого Рогу, і України в цілому створюється високий рівень патріотизму. Залучення це дуже важливий процес для українців, воно виховує у свідомості населення повагу та гордість за рідну землю, за людей. Історія у цій справі грає  дуже значущу роль, адже саме вона формує усі патріотичні якості.

Нині патріотизм прищеплюють серед молоді у школах та університетах. Проводять історичні уроки, акції та заходи на цю тему. На даний момент можна знайти безліч літератури, новин, відео та патріотичних фільмів, які молодь дивиться та читає поза школою та університетом.

У Кривому Розі також часто проводять патріотичні акції та заходи. З останніх подій – патріотичний захід було проведено у свято, чотирнадцятого жовтня. У цей день нацгвардійці для двох груп школярів з четвертих по сьомі класи і з восьмих по одинадцяті показали різні прийоми з рукопашного бою, показали як захиститися, якщо у нападника є один з елементів зброї: пістолет, ніж або палиця. Показали як діють в екстрених ситуаціях та багато іншого. Такий захід має важливість з метою патріотичного виховання. Діти та молодь дізналися чим займаються нацгвардійці цієї частини, які завдання виконують. Деяких можливо зацікавила їхня діяльність і в майбутньому, можливо, вони зв’яжуть своє життя із захистом Батьківщини.

Comments

.,.,.,.