Фільм, що знімався у Кривому Розі отримав нагороду

 

Нещодавно кінофестиваль міжнародного масштабу оголосив тих, хто переміг у номінації – найкращий фільм. Таку нагороду отримала й кінострічка, що зняли у Кривому Розі – драма «Носоріг». Даний фільм зняв Олег Сенцов, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Стокгольмським міжнародним кінофестивалем є фестиваль великого масштабу, що проходить у Швеції. Його заснували у 1990 році для того, що поширювати та просувати творчість молодих режисерів та сценаристів. Номінанти на отримання нагород у даному кінофестивалі у свій час були відомі світові зірки, серед яких: Гаспар Ное, Ларс фон Трієр та інші.

До того ж, слід зауважити, що актор, що знявся в українському фільмі «Носоріг» є Сергій Філімонов, який заволодів вже другою нагородою на кінофестивалі. Першу він взяв за номінацію «найкращий актор» у Батумі. Цього разу за перемогу, крім української кінострічки боролися також 15 творчих доробків.

«Носоріг» – це вже за рахунком є другим фільмом режисера Олега Сенцова. Даний фільм знімався у 2021 року, сюжетна лінія якого знімадася на Криворіжжі. Крім Кривого Рогу фільм знімали на території у Львову та Києва. До того ж, участь у зйомках брали й самі ж криворіжці.

Носоріг є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеціанському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – цієї осені на Київському тижні критики.

Зовсім скоро й самі криворіжці зможуть переглянути прем’єру фільму «Носоріг», адже вже 24 лютого 2022 року кінострічка вийде у широкий прокат.

Кінематографія України вражає, з кожним роком українських наробок фільмового характеру з’являється все більше, а режисери прославляють на міжнародному рівні.

Наразі у мережі вже з’явився трейлер, який можна переглянути.

Comments

.,.,.,.