Коли вийде фільм «Носоріг», знятий у Кривому Розі?

Незабаром криворіжці і вся країна побачить фільм, знятий у Кривому Розі режисером Олегом Сенцовим. Фільм “Носоріг” в український прокат вийде 17-го лютого 2022-го року, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

 Ця кінострічка вже встигла здобути перемогу за “Найкращий фільм” на Stockholm International Film Festival. Її головний актор Філімонов Сергій також отримав нагороду у номінації «Найкращий актор».

Проект кримінальної драми був представлений ще у 2012-му році на Міжнародному кінофестивалі в Софії, де отримав дві нагороди за найкращий проект та пітчинг.

Роботи над проектом було припинено у 2014-му році через незаконний арешт режисера Олега Сенцова спецслужбами РФ.

Тільки у 2019-му році після звільнення кінорежисера роботу над кінострічкою вдалося відновити. Зйомки картини «Носоріг» проходили у Кривому Розі, Києві та Львові. У Кривому Розі картину, зокрема, знімали і на головній пам’ятці міста – Човновій станції. Завершився знімальний процес наприкінці 2020 року.

Картина фільму описує 1990-ті роки на території України. Йтиметься про бандита, який мав прізвисько «Носоріг», зокрема головного героя. У кримінальній драмі розповідають історію цього героя, як він потрапив у лещата українського криміналу, з чого він починав свою криваву дорогу, яка весь час його вела не туди, куди чекав сам герой.

Через два місяці криворіжці зможуть поринути у кримінальну драму “Носоріг”, зняту відомим кінорежисером Олегом Сенцовим у Кривому Розі.

Крім цього раніше в Кривбасі були зняті такі фільми як “Донбас”, “Червоний”, “Зміна починається о шостій”, “Анна” та стрічка “Атлантида”.

Comments

.,.,.,.