У Кривому Розі пройшов допрем’єрний показ фільму “Носоріг” з участю Олега Сенцова

Учора 8-го лютого у Кривому Розі відбувся допрем’єрний показ фільму “Носоріг”, який раніше знімали у Кривому Розі. Перед прем’єрою фільму режисер Олег Сенцов, продюсер Іванов Денис та знімальна команда давали коментарі на прес-конференції. У прокаті фільм “Носоріг” зможуть побачити з 17-го лютого 2022 року. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Про фільм

Картина ґрунтується на реальних подіях, що відбувалися на території України у 1990-х роках. Головний герой на прізвисько Носоріг, якого зіграв Сергій Філімонов, у картині потрапляє у світ криміналу і починає свій кривавий шлях, який “приведе його зовсім не туди, куди він очікував”.

Зйомки проходили у Кривому Розі, Львові та Києві, а закінчилися у грудні 2020 року.

Чому саме Кривий Ріг

Кривий Ріг посідає четверте місце в Україні серед міст, у яких знімають фільми після Києва, Одеси та Львова. Це дуже хороший показник для міста, місто багатогранне, унікальне, з одного боку воно десь застигло на місці, а з іншого боку Кривий Ріг – сучасне місто. Про це розповів на прес-конференції продюсер Іванов Денис. Олег Сенцов на прес-брифінгу розповів про те, що однією із причин зйомок у Кривому Розі є його архітектура різного періоду. У фільмі “Носоріг” криворіжці зможуть побачити дуже багато знайомих місць. Майже 90% картини було знято у Кривому Розі. Сенцов Олег також розповів про те, що у Кривому Розі найбільше його вразив кар’єр, але, на жаль, у картину він не потрапив. Також через те, що у Кривому Розі видобувається залізна руда і пил з кар’єрів осідає на дороги та будинки Олег Сенцов із оператором вирішили, що “це буде колір нашого фільму, колір старої крові, такий теракотовий”.

Слід зазначити, що у Кривому Розі вже зняли не один фільм. Раніше знімали фільм “Червоний”, “Донбас”, “Анна”, “Зміна починається о шостій”, а також фільм “Атлантида”.

Comments

.,.,.,.