Експозиція історичного музею у Кривому Розі

Щорічно з криворізьким історико-краєзнавчим музеєм знайомляться близько 50 тисяч відвідувачів! Чому він викликає такий ажіотаж тоді, коли здається, що у наш час можна відвідати будь-який музей світу онлайн? На думку працівників закладів культури Криворіжжя, це відбувається тому, що дивитися на “минуле” завжди цікавіше вживу. До того ж, у  криворізькому історико-краєзнавчому музеї постійно проводяться оригінальні виставки та екскурсії. Ви не отримаєте тут сухої інформації про музейні експонати та історичні події – працівники закладу подбають про те, щоб відвідувачам різного віку захотілося повернутися сюди знову. У лютому історичний музей Криворіжжя також підготував для жителів та гостей міста багато цікавого, пише kryvyi-rih-trend.in.ua

Що варто подивитися у музеї ?

У закладі діє постійна експозиція та регулярно проводяться захопливі виставки, які зможуть детально розповісти відвідувачам про історію рідного краю. Зараз гості музею можуть завітати на виставку “Хмелю, мій хмелю”, яка продовжиться до кінця лютого 2022 року. Організатором виставки став колекціонер вишуканого кухонного начиння Леонід Дмитрович Дорошенко. Це вже не перша виставка Леоніда Дмитровича. У Тернівському філіалі музею колекціонер вже вдруге представляє свою колекцію посуду, яка складається з 215 експонатів. 

Леонід Дорошенко дуже пишається своєю колекцією, адже збирав її півстоліття і й досі не припиняє пошуки цінних речей з тематики колекції. Серед експонатів, які презентовані у музеї, можна знайти старовинні глиняні келихи, кухлі, бокали та підставки. Любов до колекціонування з’явилася у Леоніда Дмитровича ще у дитинстві, а точніше – на уроках історії. Вчитель з предмету обожнював нумізматику та мав власну колекцію монет, про що розказував і учням. Так Леонід Дорошенко теж спочатку захопився збиранням монет, потім перейшов на значки, а після закінчення армії з’явився інтерес до красивого кухонного посуду. Але й цим автор колекції не обмежуються, і розповідає, що любить збирати речі із іншою атрибутикою. Він вже побував на з’їздах та зустрічах з колекціонерами з Києва, Львова, Миколаєва та Москви. 

Урочисте відкриття його виставки відбулося 10 лютого о 13:00 і на заході був присутній і сам Леонід Дмитрович. Він розповів гостям цікаві факти про свою колекцію та поділився своїм досвідом колекціонування. 

Місце проведення виставки, часи роботи та додаткова інформація

Виставка “Хмелю мій, хмелю” буде доступною для всіх бажаючих до 28 лютого 2022 року. Криворізький історичний музей працює щоденно з 10:00 до 17:00, тому ви зможете відвідати його на вихідних. Заклад розташовується на вулиці Каунаська, 16А. Перед відвідуванням закладу, враховуйте власний рівень знань та побажання. Якщо ви не дуже добре знаєтеся на тематиці виставки або у компанії є діти, то найкращим варіантом для вас стане індивідуальна екскурсія з професійним екскурсоводом. 

Пам’ятайте, що музеї Криворіжжя вже зробили культуру доступною для кожного і надають своїм гостям можливість розрахуватися коштами з “Є-підтримки”.

Comments

.,.,.,.