Криворіжці оригінально відсвяткували День Святого Валентина

День Святого Валентина – свято, яке прикрашає сірі зимові будні. Дехто каже, що це не більше, ніж хитрощі маркетологів, а хтось впевнений, що дарувати любов близьким потрібно кожен день. Всі теорії мають право на існування, але на День Всіх Закоханих хочеться не тільки багато говорити про любов та дарувати один одному валентинки, але й бачити прекрасне в повсякденні, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Напередодні свята кохання криворіжці теж вирішили урізноманітнити своє дозвілля та провели корисний захід на честь Дня Святого Валентина. 

Скандинавська миля кохання у Кривому Розі

12 лютого у криворізькому Гданцівському парку відбулися змагання зі скандинавської ходьби від спортивного клубу “Крок”. Учасники клубу – активні, цілеспрямовані та позитивні люди віком від 38 до 80 років. Члени “Крок” точно вміють знаходити радість у дрібницях та запевняють, що для щастя та любові немає ніяких обмежень. 

У Гданцівському парку був прокладений маршрут довжиною 1600 метрів, який, за словами тренерки Наталі Волошиненко, учасники здолали парами, адже захід проводився на честь Дня Закоханих. Всього у змаганнях зі скандинавської ходьби взяли 32 спортсмени – ті, хто подолали встановлену дистанцію першими, стали переможцями. Перед змаганням кожен учасник зробив розминку разом з професійним тренером. Місце для проведення “святкування” Дня Закоханих було обрано не випадково, адже одне коло парку Гданцівський дорівнює одній милі.  

Організатором спортивної події у нашому місті став Василь Іжурков, який є керівником та засновником клубу “Крок”. Він розповів, що клуб вже вдруге організовує такий захід для криворіжців, які підтримують активний та цікавий спосіб життя. Також тренери клубу запевняють, що у майбутньому планується більше таких оздоровчих заходів на тематику різних свят. Організовуються подібні івенти не тільки для того, щоб створити розвагу для місцевих жителів, а популяризувати спорт серед населення старших вікових категорій у нашому місті. Останнім часом, місцева влада робить все для того, аби зробити спорт доступним для дітей та молоді, а ось людям середнього та старшого віку в цьому плані приділяється менше уваги. 

“Миля кохання” у Кривому Розі дала можливість багатьом людям знайти нові знайомства, цікаво і активно провести час. Переможцями заходу стали Ганна Таранова та Валентина Павличенко, другою до фіналу дійшла пара Олени Шатохіної та Андрія Ткаченка, а бронзу заслужено отримали Ганна Смірнова та Олександра Бахмацька.

Про спортивний клуб “Крок”

Клуб “Крок” у Кривому Розі вже не перший рік проводить заняття з різних видів спорту та заходи, присвячені здоровому способу життя. Кваліфіковані тренери приділяють належну увагу всім поціновувачам спорту, скільки б років їм не було. На кожний свій оздоровчий захід організатори запрошують приєднатися всіх бажаючих, адже знають, що спорт – це легкий та безпечний спосіб підняти собі настрій, позбутися від стресу та зміцнити організм. 

Comments

.,.,.,.