Кривий Ріг став локацією для зйомок кліпу

Кривий Ріг за останні роки став справжньою локацією для зйомок кліпів та фільмів. Його індустріальні ландшафти та похмурість приваблюють режисерів, оскільки місто по-справжньому унікальне. Тільки за останні роки тут було знято кілька фільмів “Донбас”, “Червони” та картину Олега Сенцова “Носоріг”, у кадр якої потрапила не один відомий об’єкт Кривого Рогу. На даний момент Кривий Ріг твердо посів четверте місце у рейтингу міст України, в яких знімають фільми після Києва, Одеси та Львова. Також у Кривому Розі знімають і кліпи. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Нещодавно вийшов кліп групи Курган & Agregat, який раніше зняли на тлі промислових об’єктів Кривбасу.

Курган & Agregat – це українська хіп-хоп музика. Групу було створено у Харківській області. Стала популярною після того, як 13-го квітня 2014 року на YouTube-каналі гурту випустили новий кліп на пісню “Курган – Лове”. З часом  відео стало настільки вірусним, що і принесло популярність гурту Курган & Agregat.

Жека Курган співак та учасник харківського гурту “Курган & Agregat” написав новий трек під назвою “Запах заліза”. І саме під цю назву символічно підійшли локації Кривого Рогу, тому що в народі його називає “залізне серце України”. Кліп знімали у Кривому Розі зокрема на одному з найбільших кар’єрів та на промисловому гіганті – заводі АрселорМіттал Кривий Ріг.

У день зйомок учасникам знімального процесу здійснили невелику екскурсію комбінатом. У той день погода у Кривому Розі була похмурою, що надало відео особливої ​​атмосфери справжнього Кривого Рогу – залізного серця України.

Трек із назвою “Запах заліза” став частиною сольного альбому Кургана “Квантовий суржик”, який вийшов у 2021 році.

Під кліпом на каналі гурт “Курган & Agregat” подякував криворізькому підприємству АрселорМіттал за можливість зняти кліп на такій унікальній локації.

Comments

.,.,.,.