Жителів Криворіжжя підтримав Святослав Вакарчук

Зараз українці стали як ніколи сильними, згуртованими та сміливими. На жаль, приводом для таких перемін стала війна. Найкраще, що ми можемо зробити у такій жахливій атмосфері – бути разом, підтримувати одне одного та не створювати зайвої паніки. В усі тяжкі часи людям допомогала доброта та творчість, яка відволікала від страшного. Зараз у нашому місті та по всій Україні скасували майже всі заплановані культурні заходи, але наші талановиті співвітчизники продовжують морально підтримувати мирних жителів та хоробрих бійців ЗСУ. Декілька днів тому до Дніпропетровської області завітав лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук та розказав, як сильно пишається своєю нацією. Більше на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Про зустріч Святослава Вакарчука з криворіжцями 

Після поїздки до нашого міста Святослав Вакарчук залишився дуже вражений тим, наскільки жителі Кривого Рогу та Дніпропетровської області сильні та згуртовані. Наразі ці регіони є одними із найспокійніших в України, але жителі та територіальна оборона в будь-який момент готові дати ворогу достойну відсіч. Місто живе своїм життям, а криворіжці не втрачають самовладнання. Святослав Вакарчук підтвердив, що наразі у Кривому Розі кожен залишається на своєму місці та робить все можливе для миру у своїй державі. Мужні захисники у  територіальній обороні міста 24 години на добу знаходяться у повній бойвій готовності, а відчайдушні волонтери роблять для них все необхідне: допомогають коштами, їжею, речами повсякденного вжитку. 

Музикант гурту впевнений, що такий підхід безсумнівно приведе Україну до перемоги і знову зробить її вільною, незалежною та щасливою державою. Зараз кожен із нас бореться не тільки за власне майбутнє, але й за майбутнє наших дітей та цілої країни. Кожен внесок має значення. 

Святослав Вакарчук закликає криворіжців та жителів Дніпропетровської області зберігати спокій та ясний розум, а ще переконав, що вони завжди можуть звернутися до нього за допомогою. 

Пісні “Океану Ельзи” як гімн незламності

Наразі пісні гурту “Океану Ельзи” набирають широкої популярності в соціальних мережах українців. “Обійми”, “Без бою”, “Не твоя війна” та інші легендарні композиції гурту стали засобом вираження тяжких, але патріотичних почуттів українців в цей непростий час. В них люди знаходять сили, підтримку та любов – все те, чого зараз багатьом бракує. 

Під пісні гурту в соціальних мережах Тік-Ток, Інстаграм та Фейсбук користувачі діляться своєю обнадійливою творчістю з іншими. Хтось висловлює свою позицію та думки, деякі закликають інших діяти, а комусь легше виразити свій біль та відчай через таку сучасну творчість. 

Криворіжців Святослав Вакарчук запевнив, що все буде добре, адже правда на нашій стороні. Ми не здатні самостійно зупинити жахіття просто зараз, але ми здатні зробити все для того, щоб світ дізнався правду якнайшвидше. Лідер гурту щиро подякував українцям, які не здаються та вірять у нашу перемогу. Для криворіжців цей візит був дійсно надихаючим. 

«Я вражений, які українці сьогодні сильні та згуртовані. Впевнені у своїх силах. Чоловіки готові до кінця захищати Батьківщину. У волонтерських пунктах багато жінок – кожен робить, що може. Усі на своєму місці. Зараз у нас з’явився шанс отримати своє власне українське майбутнє», – поділився своїми враженнями від поїздки Святослав. 

Comments

.,.,.,.