Куди пропав шанувальник “русского міра”, друг Прілепіна та гомофоб — репер з Кривого Рогу Тіпсі Тіп

Сьогодні криворізький хіп-хоп виконавець Тіпсі Тіп (в міру Олексій Антипов) відомий співгромадянам не тільки своїми композиціями, в яких він підіймає теми наркотиків, “громадянської війни” в Україні та любові, але і як автор вельми спірного бренду — ”російський українець”, втім про все послідовно, пише kryvyi-rih-trend.in.ua.

Криворізьке дитинство – спорт … і наркотики

Олексій народився в 1989 році в Кривому Розі. Тут навчався й активно займався спортом —  східними єдиноборствами, боксом. За словами Тіпсі, це місто дороге йому як пам’ять, тут він в перший раз закохався, тут у нього друзі, тут він, до речі, й отримав своє прізвисько ”Тіп”, що пізніше переродилося в сценічний псевдонім ”Тіпсі Тіп ”.

В одному з інтерв’ю музикант згадав і про темну сторону криворізького періоду життя — наркотики, які він вживав в юності, але, на щастя, вчасно усвідомив згубність цієї звички. Слід визнати, що у своїх піснях він часто звертається до цієї теми, заявляючи, що наркотики – зло й коли “доріжка скінчиться – буде моторошно і страшно”.

Чому поїхав у Росію?

Відповідаючи на це питання, Тіпсі Тіп, як правило, намагається не заглиблюватися в тему, кажучи, що причина одна — в Москві більше можливості для творчості. Але, очевидно, лукавить. І коли його “заносить”, він розповідає про “американців, що воюють з росіянами на Донбасі”, про “громадянську війну”, на якій “в Україні заробляють всі, хто можуть” та інше пропагандистське сміття.

Загалом, таким чином, в один прекрасний момент Антипов договорився до того, що СБУ заборонило йому проводити концерти в Україні, а патріоти оголосили бойкот. На сьогодні Олексій вже сім років не виступає у своїй країні, хоча й періодично приїжджає до Кривого Рогу. 

Втім, очевидно, що Тіпсі Тіп не втрачає надію на те, що рано чи пізно його концерти в Україні відбудуться. Мабуть, тому, розмовляючи з шанувальником свого таланту й автором книги про Донбас, Захаром Прилєпіним, в якій останній оспівав “великий російський дух”, Антипов всіляко уникав відвертих відповідей на провокаційні питання письменника й відповідав загальними фразами, мовляв, “він за дружбу між народами” .

Нам з Європою не по дорозі!

Проте очевидно, що Антипову чужий європейський менталітет, й коли розмова ступає на хиткий ґрунт лібералізму та свободи сексуальних відносин, Олексію важко тримати себе в руках. Він не приховує, що йому неприємна тема ЛГБТ. При цьому, гомофобом Тіпсі себе не вважає, але сприймає геїв і лесбіянок, як щось протиприродне, що якщо й має право на існування, то в глибокому “підпіллі”. За словами репера, якби б до нього підійшов друг і сказав що він гей, то він просто попросив би не нагадувати про це більше ніколи, але це тільки тоді, додав Олексій, якщо друг близький. А ось щоб він відповів  “неблизькому” другу, залишилося загадкою.

Тіпсі Тип — згасаюча зірка?

 Свою кар’єру репер починав в онлайн баттлах на платформі ” hip-hop ru ”. На 7 командному баттлі разом з Sight MC у складі команди ”Правий хвіст довший “він дійшов до півфіналу, а на 9 баттлі, в 6 раунді його зупинив майбутній фіналіст Рем Дігга.

Брав участь Тіпсі й в оффлайн змаганнях. Так, на майданчику версусу він зустрічався з Гаррі Топором, якому поступився 2-1. Цей баттл примітний тим, що Тіпсі першим отримав грошовий гонорар, а після нього це стало “доброю” традицією.

Якщо ж говорити про сьогоднішній день російського репу, то Тіпсі в ньому вже не на перших ролях і навіть не на других. На зміну “текстовиком” прийшли нові виконавці, інша школа.

Безсумнівно, що Олексій усвідомлює, що не вписується в сучасний формат. Він уже давно не тішив шанувальників новинками, каже, збираю матеріал, скоро випущу, але чим далі, тим очевидніше, що поїзд “російський реп” пішов без нього, залишивши криворізького хіп-хопера животіти на пероні забуття.

Comments

.,.,.,.