Фільм Олега Сенцова зняли в Кривому Розі

Олег Сенцов відомий український режисер, письменник і сценарист. Він уродженець Сімферополя. Після того як відбулося анексування Криму, Сенцов був затриманий і йому були пред’явлені необґрунтовані припущення в тероризмі. У 2015 році він був засуджений до 20-ти років колонії суворого режиму. Але Сенцов спростовував ці заяви, і навпаки говорив про те, що проти нього застосовувалася сила і тортури. Безліч товариств із захисту прав і інші колеги по кіно вступили на його захист. У 2018 році Олегом було оголошено голодування, він дотримувався його півроку. У 2019 його звільнили завдяки обміну особами, які були утримані між двома країнами Україною і Росією. Далі на kryvyi-rih-trend.

“Носоріг”

«Носоріг» так називається фільм над яким працював Олег Сенцов. Всі підготовчі процедури до зйомки стартували ще в 2013 році, але через тодішні обставини, що склалися  в країні: майданом і анексією Криму, а після затриманням і взяттям, зйомки були відкладені.

Фільм знімали в двох містах Кривому Розі та Львові. У нашому місті фрагменти стрічки знімали зокрема на одній з найголовніших перлин міста-човнової станції. Головна роль в стрічці дісталася Сергію Філімонову. Він не актор, а професійний борець і учасник АТО в складі “Азов”, а ще звичайний фанат футболу.

У стрічці “Носоріг” буде розкриватися життя бандита з 1983 по 2003 роки. Він ніколи не відступав і був безжальним до всіх. Боротьба, вбивства, розбірки змінюють звичайного спортсмена на справжнього криміналітета з прізвищем Носоріг. Але такий злет для Носорога обертатися великою втратою сім’ї. Після такої втрати, зустріч з якоюсь людиною дає йому шанс перезавантажиться.

Вартість стрічки становить 25 мільйонів гривень, а вийде кінострічка вже у вересні 2021 року.

1

Інші фільми

Кривий Ріг багатий дивовижними і незвичайними локаціями для зйомок. У нашому місті раніше було знято ще дві стрічки: «Донбас» і «Червоний». Події у стрічці «Червоний» відбуваються в 1947 році, і вона розповідає глядачам про двох молодих українських хлопців, які повинні протистояти пекельним каторгам,репресіям і переслідуванням кримінальників. Герої переживають  зраду і відчай, але головний герой з прізвищем Червоний знаходить в собі сили протистояти обставинам, що склалися і робить відчайдушну спробу втечі з табору.

Після того як в кінотеатрах вийшла стрічка «Червоний», в якому однією з локацій були Кочубеївські штольні, які розміщуються неподалік від Кривбасу стали дуже популярним туристичним маршрутом.

«Донбас» Лозниці складається з ланцюга тринадцяти епізодів, які перетікають один в іншого, ця стрічка відтворює ті події які сталися у східній частині України в 2014-2015 роках.

г

 

Comments

.,.,.,.