Топ-3 найкращих холодильників з генератором льоду

Сучасні холодильники відрізняються від попередників зовнішнім виглядом та функціональними можливостями. Однією з популярних серед споживачів опцій є автоматичний або ручний льодогенератор. З ним можна просто заморозити лід для напоїв.

Пропонуємо до розгляду Топ-3 приладів із генератором льоду, які отримали велику кількість позитивних відгуків від користувачів.

Haier HB18FGSAAARU

Місткий багатодверний холодильник значних розмірів складається з трьох роздільних камер, що дозволяє їх використовувати під різні групи продуктів. Тут є сухі та вологі зони (Dry Zone та Humidity), а також відсік з нульовою температурою. Охолодження полиць контролюють датчики Active Fresh Sensors. Дверцята камер мають доводчики.

Для швидкого заморожування в морозилці передбачений алюмінієвий піднос Fresher PAD. Опція Total No Frost уберігає продукти від льоду та інею, а власника – від потреби розморожувати прилад вручну. Усуненню неприємних запахів та бактерій сприяє опція Fresh Turbo. Задавати потрібні режими дозволяють LED-дисплей та керування на дверцятах.

LG GC-H502HEHZ

Двокамерний прилад із верхнім розташуванням морозильної камери, яким можна керувати через смартфон. Клас енергоефективності холодильника А++. Це означає, що економія електроенергії становить 32%.

Продуманий внутрішній простір та регульована висота полиць роблять холодильну камеру візуально ще просторішою. Багатопотокова система циркуляції холодного повітря Multi Air Flow сприяє підтримці рівномірної температури на всіх рівнях, а в зоні свіжості – 0 °С. Найшвидше охолодити температуру всередині камери дозволяє опція Door Cooling.

Фільтр Hyqiene Fresh відповідає за чистоту охолодженого повітря. Він поглинає неприємні запахи та усуває практично всі бактерії усередині пристрою. Технологія Total No Frost дає змогу не розморожувати камери вручну. Легкість керування приладом забезпечує світлодіодний сенсорний дисплей. Активувавши опцію ThinQ App, контролювати роботу приладу можна навіть не будучи вдома.

Bosch KAI93VI304 SBS

Холодильник Side by Side із бічним розташуванням морозилки. Незважаючи на те, що генератор льоду зменшує об’єм камери, його місткості достатньо для зберігання продуктів для великої родини. При цьому кожну групу можна зберігати в оптимальних умовах.

Тихий економічний холодильник позбавлений інновацій. Але опцій, необхідних для комфорту користувачів, у ньому достатньо. Пристрій не потребує розморожування. Швидке охолодження та підтримання необхідної температури забезпечують функції FreshSense та SuperCoolig.

При потребі зберігати великий продукт у цілому вигляді, в морозильній камері можна звільнити місце, прибравши на час полиці із безпечного скла. Якщо двері не зачинені або виникла інша помилка, прилад повідомить вас про це звуковим сигналом.

Comments

.,.,.,.