Гурт “Кіно” у Кривому Розі

Як у 21 столітті, так і у 20 столітті, жителі Кривого Рогу дуже любили ходити на концерти, зустрітися з кумирами, слухати улюблену музику танцювати та веселитися. Криворіжці завжди з нетерпінням чекали на приїзд зірки до рідного міста, щоб відвідати черговий концерт і добре провести час. Одним із улюблених гуртів молоді Кривого Рогу наприкінці 20 століття був дуже популярний радянський рок-гурт – “Кіно” з лідером Віктором Цоєм. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Про легенду радянської рок-музики

Група “Кіно” була створена на початку 1980-х років. Спочатку група називалася як “Гарін і гіперболоїди”. Вона була створена з головних учасників двох ленінградських біт-груп “Палата № 6” та “Пілігрим”. У другій половині 20 століття у групі “Палата № 6” на бас-гітарі грав Віктор Цой, а у групі “Пілігрим” були гітарист та барабанщик: Олексій Рибін та Олег Валінський.

Це був справжній культовий рок-гурт. Він дуже швидко набув популярності і завоюв любов серед населення колишнього радянського союзу. Лідером радянського рок-гурту був Віктор Цой. Його творчість всі просто обожнювали, тому що він завжди співав про те, що буде актуально в усі часи: про людей, підлітків, кохання, життя, смерть. Багато його пісень дуже життєві і завжди западали глибоко до душі.

Група “Кіно” з лідером Віктором Цоєм проіснувала з 1980 по 1990 рік. Після його смерті група “Кіно” тривалий час припинила існування.

Практично за десять років діяльності легендарний рок-гурт встиг:

  • випустити понад сотню пісень у студійних альбомах;
  • створити кілька збірок;
  • зробити концертні записи;
  • створити дуже багато неофіційних бутлегів.

Популярність гурту “Кіно”

Популярність гурту ”Кіно” зростала чи не щодня. Спочатку рок-гурт грав на невеликих концертах у звичайних житлових квартирах. На них регулярно обвалювався шквал критики з боку радянського ЗМІ. Але незважаючи на це, на рубежі 1980-х та 1990-х років платівки гурту “Кіно” мали мільйонний тираж. А концерти легендарний гурт давав не в квартирах, а збирав величезні стадіони та цілі натовпи фанатів.

Радянський рок-гурт створив так званий феномен “кіноманії”, який посилився після загибелі лідера групи –  Віктора Цоя. Цей феномен існує і в 21 столітті. Серед криворіжців було і залишається дуже багато фанатів та шанувальників творчості Цоя. Багато хто пам’ятає, як на початку 1990-х років Віктор Цой приїхав до Кривого Рогу зі своїм гуртом, щоб дати один із останніх концертів та  вирушити у відпустку. Але тоді ніхто не знав, що цей концерт стане одним із останніх у його житті.

Як пройшов концерт гурту “Кіно” у Кривому Розі?

Фото: “Криворізька старовина”.

Концерт найвідомішого та найулюбленішого рок-гурту “Кіно” у Кривому Розі пройшов у травні 1990 року. Концерт Віктора Цоя відбувся на головній арені Кривого Рогу – стадіоні “Металург”. Для криворіжців візит такої зірки до промислового міста був справжньою подією. Дуже багатьом подобалася творчість Віктора Цоя, і в 21 столітті із теплом у серці згадують, як пройшов його концерт у 1990 році. Про це пишуть на сайті krlife.com.ua.

Фото: “Криворізька старовина”.

У Кривому Розі Віктор Цой зі своїм гуртом “Кіно” зупинилися у готелі “Київ”, який знаходиться у Саксаганському районі.

Концерт легендарного гурту “Кіно” у Кривому Розі був одним із останніх виступів у турі. Тому криворіжці масово купували квитки. Їх було дуже важко дістати. Стадіон “Металург” у 1990 році був переповнений фанатами Віктора Цоя. Усі дружно співали улюблені пісні найвідомішого гурту, підспівували легенді радянській рок-музиці – Віктору Цою, всі веселилися та раділи. Цей концерт став по-справжньому легендою. Він був однією з найяскравіших подій у культурній історії Криворіжжя.

Менш ніж за три місяці Віктора Цоя не стало. Він помер 15 серпня 1990 року. Концерт у Кривому Розі став одним із його останніх виступів, який назавжди залишиться у пам’яті криворіжців.

Comments

.,.,.,.