Відомі актори Криворіжжя

Кривий Ріг відомий як найдовше місто в Європі, він славиться не лише своїми багатими покладами залізної руди, потужним потенціалом, а й талановитими людьми, які прославляли його десятиліттями на весь світ. Далі на kryvyi-rih-trend.in.ua.

Полубоярцев Володимир Кирилович

Володимир Кирилович був радянським та українським театральним актором, режисером та оперетним співаком. Він народився 1950 року у місті Новосибірську. В молодості був артистом балету та соліст-вокалістом. У 1976 році здобув освіту в Новосибірському театральному училищі та став працювати артистом у Новосибірському театрі музичної комедії. Пропрацював також у низці інших театрів, після чого переїхав до Кривого Рогу. З 1987 року працював у Криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка актором, солістом та режиссером. У період з 2002 по 2003 рік був його директором. За роки приголомшливої ​​театральної кар’єри він отримав звання Заслуженого артиста України, Народного артиста України, отримав знак першого ступеня “За заслуги перед містом Кривий Ріг”, а також театральну премію “Січеславна – 2012” за найкращу чоловічу роль першого плану.

8 грудня 2020 року серце Володимира Кириловича, талановитого актора та Заслуженого артиста України перестало битися. На згадку про нього на фасаді Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка повісили меморіальну табличку.

Романюк Сергій Дмитрович

Сергій Дмитрович – відомий уродженець Кривого Рогу. Він народився 1953 року в Кривому Розі. У 1961 році він зі своєю родиною переїхав на Житомирщину, де провів усе своє дитинство. 1973 року Сергій Дмитрович здобув освіту у Студії Національного українського драматичного театру імені Івана Франка та почав працювати акторів в Івано-Франківську в обласному академічному музично-драматичному театрі. За все своє життя він зіграв більш ніж 100 ролей у кіно та театрі. Він був дуже талановитою людиною. Його життя обірвалося у 2019 році на 66 році життя.

Актори студії 95 родом із Кривого Рогу

Згадуючи про “95-квартал”, можна з упевненістю сказати, що місто Кривий Ріг – місто унікальних та талановитих людей. Адже уродженці Кривого Рогу, що створили цілу гумористичну імперію, змогли прославити не тільки місто, а й усю країну на весь світ.

Манжосов Денис Володимирович

Талановитий актор народився 1978 року в Кривому Розі. З юного віку займався творчістю, грав на гітарі у шкільному ансамблі, а також у театральних виставах. Створив команду КВК “Збірна наргоспу”. Здобув юридичну освіту у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету. Працював на радіо Кривого Рогу. У 1997 році став одним із засновників команди “95 квартал”. Працював актором у команді до 2013 року, після чого відкрив у Кривому Розі івент-агентство Cotton, яке займалося організацією різних заходів. Прожив деякий час у США та здобув там освіту режисера та сценариста.

Знявся у чотирьох фільмах: “Три мушкетери – гвардієць кардинала”, “Дуже новорічне кіно чи ніч у музеї – Арлекін”, “Міліцейська академія”, “Як козаки… – арештант”, а також у чотирьох телевізійних програмах: “Вечірній квартал”, “Неділя з кварталом 95”, “Сімейний розмір”, “Бійцівський клуб”.

Пікалов Олександр Вікторович

Талановитий уродженець Кривого Рогу Олександр Вікторович є відомим українським актором, сценаристом, телеведучим, та актором студії “95 квартал”.

Його творча діяльність як і більшості інших членів команди “95 квартал” розпочала у юному віці. Грав у КВК, потім став одним із засновників команди “95 квартал”. Відомий завдяки своїй пародії Янковича та Парубія.

Олександр Вікторович за період своєї акторської кар’єри знявся у більш ніж семи фільмах та семи телевізійних проектах.

Крапов Юрій Миколайович

Ще один відомий уродженець Кривого Рогу. Юрій Миколайович народився та виріс у Кривому Розі, тут пройшли його юні творчі роки. Він активно брав участь у різній самодіяльності, був учасником різних команд КВК, у тому числі “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит”. У 1998 році став одним із засновників команди “95 квартал”. За освітою Юрій Миколайович інженер-електрик закінчив Криворізький гірничорудний інститут. За період своєї акторської кар’єри знявся у восьми фільмах та серіалах. Один із найпопулярніших є “Слуга народу”, де він зіграв голову Фіскальної служби. Займався озвучкою трьох мультфільмів. І успішно знявся у одинадцяти телепроектах.

Кравець Олена Юріївна

Олена Юріївна народилася у Кривому Розі. З раннього віку він виявляв свій артистизм. У юнацтві як та інші члени команди “95-квартал” активно займалася творчістю: брала участь у театральній діяльності школи, активно займалася шкільною самодіяльністю, а також вела стінгазету. Здобула освіту “фінансиста-економіста” у Криворізькому економічному інституті, працювала у банку та Криворізькій філії McDonald’s. Її талант зробив її популярною завдяки КВК. З 1998 року учасниця команди “95 квартал”. Знялася у п’яти фільмах, озвучила один фільм та чотири мультфільми, а також знялася у семи телепроектах.

Капінос Інна Анатоліївна

Інна Анатоліївна уродженка Кривого Рогу. Вона є артисткою театру та кіно, 2000 року отримала звання Заслуженої артистки України. Зіграла понад двадцять ролей у театрі і знялася більш ніж у тридцяти чотирьох фільмах.

Шутько Микола Олексійович

Микола Олексійович народився 1927 року у Кривому Розі. Здобув освіту у Дніпропетровському театральному училищі у 1948 році та відправився працювати до Чернівецького українського музично-драматичного театру. Його перші зйомки фільму пройшли 1950 року. Після чого його кар’єра пішла швидко вгору і його почали постійно запрошувати на зйомки різних фільмів. Також працював у Київському українському драматичному театрі імені І. Франка. За всю свою акторську кар’єру знявся у понад 47 фільмах, а також отримав звання Народного артиста Української РСР, Заслуженого артиста Української РСР та орден “Знак Пошани”.

Comments

.,.,.,.