Музичні школи Кривого Рогу: куди віддати на навчання юних талантів

Говорять, що талантами не народжуються, а стають, завдяки наполегливій праці юного митця та його наставника, музичного керівника. Іноді батьки бачать, що їх дитина має природні здібності до співу чи музики ще у ранньому дитинстві, а до інших талан приходить вже під час навчання у музичній школі. Безперечно, провідну роль, у тому розкриють талант чи загублять його, в житті дитини відіграють їх педагоги. Саме тому криворізькі матусі постійно задаються питаннями, на який гурток краще віддати дитину та яка музична школа у місті найкраща. Далі представлено перелік музичних навчальних закладів, які за результатами своєї роботи та відгуками від батьків вихованців, можна вважати найкращими в місті. Далі на kryvyi-rih-trend.

Музична школа №13

1

У Саксаганському районі міста юних талантів чекають у стінах музичної школи №13. Педагоги зарекомендували себе як справжні професіонали власної справи. Вони роблять усе можливе, аби пробудити в учнях не лише любов до музики та співу, як можливості самовираження, але і закладають у них основи музичної грамотності. Як відомо, знання та, головне, розуміння теоретичної бази дозволяє учням краще опановувати різноманітні техніки співу, гри на музичних інструментах. Викладачі стараються виховати дітей гармонійно розвинутими особистостями. Для того, щоб процес навчання проходив в радість та з користю у школі постійно шукають нові підходи до процесу викладання. На заняттях проводять квест-ігри з музично-теоретичних дисциплін. 

Музична школа №4

2

Якщо говорити про те, яка з музичних шкіл Кривого Рогу може гордо носити звання справжньої кузні талантів, то це, звичайно, музична школа №4. Про ефективність та професійність педагогів говорять численні перемоги їх вихованців на регіональних та всеукраїнських вокальних та музичних конкурсах. Батьки спокійно відводять у заклад своїх дітей, а учні знають заради чого невпинно трудяться та відточують техніку. Справжнім надбанням школи є дитячий духовий оркестр “Портрет” під керівництвом Олега Калюжного. Його вихованці  виступають, майже, на кожному міському святі та підтверджують думку про те, що у Кривому Розі є маленькі віртуози. Варто зазначити, що дитячий духовий оркестр вже встиг встановити Рекорд України, адже  з усіх конкурсів привозив до рідної музичної школи лише перемоги, а їх вже більше 80. 

Музична школа №1

3

Дітей з Центрально-Міського району Кривого Рогу можна відвести на навчання до Музичної школи №1. Тут, як і в інших навчальних закладах, викладають вокал, навчають хоровому співу та грі на музичних інструментах. Виступи вихованців цієї школи – це завжди справжня феєрія, адже кожна нота під час репетицій відточується до досконалості. 

Варто зазначити, що загалом у Кривому Розі налічується 18 музичних шкіл, де навчається близько 7 тисяч юних талантів. Хтось з них у найближчому майбутньому обов’язково  виступатиме на одній сцені з найпопулярнішими артистами України та світу, адже педагоги ставляться до кожної дитини з любов’ю та намагаються максимально допомогти їм розкрити свій талант. 

Comments

.,.,.,.