Вимоги до установки лабораторних ваг

 

Раніше, коли не було електроніки, при всіх вимірах маси використовували механічні ваги і маленькі гирьки. Це було трохи незручно і займало багато часу. Зараз – час великих технологій. Електронні лабораторні ваги замінили механіку та значно спростили всі науково-дослідні розрахунки. Такі прилади можна порівняти з комп’ютером, тому що вони виконують багато різних функцій. Купити ваги, так само як і купити лабораторне обладнання в Україні, можна на спеціалізованих сайтах і платформах.

Багато сучасних моделей ваг оснащені додатковим функціоналом. Вони можуть виконувати не тільки зважування, але і різні розрахунки, зберігають інформацію про попередні вимірах, синхронізують їх, а також обробляють. Ще однією дуже корисною особливістю вважається можливість установки пароля. Це необхідно, щоб сторонні особи не могли скористатися обладнанням.

Лабораторні вимірювальні прилади – складні пристрої, для чіткості їх роботи, слід виконувати ряд правил, зазначених в інструкції з експлуатації. Не можна на них зважувати важкі предмети, які мають масу, більшу від вказаної виробником. Вимірювати зразки варто по центру платформи. Завжди, перед початком роботи слід виконати кілька пробних аналізів. Кладуть речовини на ваги в спеціальній лабораторному посуді за допомогою пінцетів або щипців. Оператор повинен працювати в спеціальному халаті, в рукавичках.

Вимоги до приміщення при установці вимірювальних приладів

На перший погляд, таке обладнання як лабораторні сушильнішафи, аналітичні прилади здаються не такими складними в зверненні, але це тільки здається. На будь-яких приладах повинні працювати тільки навчені люди, зі спеціальними знаннями та навичками. До приміщення також є ряд вимог:

  • температура повітря в лабораторії повинна бути постійною і не перевищувати 22 градуси:
  • вологість – 40-60%;
  • встановлюються ваги на стіл без перекосів, на спеціальну підставку. Матеріал підставки краще використовувати не магнітний, мармур – ідеальний варіант. Пристрій повинен стояти стійко;
  • бажано уникати протягів;
  • установку краще зробити подалі від обігрівачів, вентиляторів, кондиціонерів, комп’ютерів, хімічних реактивів.

Завдяки виконанню цих правил, прилади будуть давати правильні результати без похибок і прослужать багато років. Перед вибором таких ваг, потрібно знати безліч нюансів: найбільший і найменша границя зважування, дискретність.

Як і де придбати лабораторні ваги

влагомер

Купити лабораторні ваги в місті Київ за прийнятною ціною можна на популярній платформі «Хімтест Україна +». Компанія пропонує величезний вибір різного устаткування для лабораторій, ферм і виробництв. Якщо якогось приладу не буде в наявності, на нього можна оформити попереднє замовлення і його доставлять будь-поштою.

На сайті представлено обладнання від відомих європейських і українських брендів. Ціна на лабораторні ваги в Києві може бути різна і залежати від виробника, потужності і додаткових можливостей. Асортимент приладів має сучасний дизайн, невеликі розміри і вагу. Перевага такого обладнання – висока точність вимірювань, простий інтерфейс і надійність. Купуючи ваги в «Хімтест Україна +» кожен клієнт отримує гарантію якості.

Comments

.,.,.,.