Неодимові магніти – способи використання

Винайдені в 1985 році, але стали широко відомі і популярні в побуті зовсім недавно. І як не дивно, але металеві блискучі магніти вже повсюдно використовують замість звичних чорних і матових. Це пристосування виготовлені зі сплаву трьох елементів – неодиму, заліза і цинку. У неодімових магнітів дуже високі магнітні властивості і просто необмежена сфера застосування.

Магніти та розваги

Все частіше їх можна зустріти в сучасних іграшках і системах антистрес, а також в розвиваючому сегменті. Різноманітні головоломки, предмети висять в повітрі незвичайні статуї і забави з магнітами. Їх досить давно використовують для створення номерів фокусники і трюкачі. Завдяки незвичайній потужності неодиму можна створювати ефект польоту в повітрі, пересувати предмети за допомогою погляду і виконувати інші фокуси. Магнітні пристосування прости в конструюванні і досить надійні тому користуються підвищеною популярністю.

Магнітотерапія – обман чи реальність

Безліч салонів краси і терапевтичних центрів користуються магнітами для різних процедур. Вважається що магнітне поле може надавати благодатну дію на здоров’я і самопочуття людини. Можливі поліпшення слуху, зору, мозкової активності, пам’яті, зменшення тривожності і зниження артеріального тиску. Але у магнітотерапії є безліч противники і не всі медичні дослідження на цю тему вселяють довіру. Тому, перед тим як погоджуватися на будь-які маніпуляції проконсультуйтеся з лікарем.

Використання магніту як держателя для різних речей

Як виявилося, міцний неодимовий магніт прекрасна альтернатива звичайним шпильок і шпильок. З його допомогою можна без праці прикріпити бейдж до одягу не пошкодивши її. Зараз багато компаній випускають спеціальні магнітні бейджи, але якщо ви не можете їх знайти, то завжди можна купити неодимовий магніт і надійно прикріпити до вже наявної шпильці або шпильці звичайного бейджа через одяг. Все буде добре тримаються.

Ще одним вдалим вибором буде використовувати магніти в якості затиску для штор або гардин. Такий затиск не потрібно кріпити до стіни, як класичні шнури на гачках, крім того можна підібрати цікавий декор магніту або додаткове прикраса.

Ну і ніхто не відміняв класичного призначення магніту, як власника різних карт, паперів або листівок на спеціальних дошках або на холодильнику. На відміну від звичайних магнітів, які можуть відлітати в процесі роботи неодимові справляються з даними функціями на ура.

Магніти в якості прикраси

Дуже цікаво і захоплююче виглядають прикраси з магнітів. Вироби збирають з різних форм, фарбують, обшивають тканиною або залишають як є. Але унікальність прикрас в тому, що можна дуже легко змінити його вигляд, і перетворити в щось зовсім інше. Наприклад, браслет в кольє, або ланцюжка в сережки.

Як ще використовувати магніти в побуті?

Вдалим рішенням буде пристосувати магніти в якості фіксаторів при склеюванні. Або в ремонті. Вони з успіхом замінять невеликі струбцини, але враховуйте товщину предметів і вибирайте дуже потужні магніти.

Магніти допоможуть очистити моторне або трансмісійне масло. Для запобігання поломок, досить закріпити пристосування з магнітом на пробці через яку зливають автомобільні рідини. Частини відпрацьованого металу в маслі пристане до магнітів і їх можна буде без зусиль видалити.

Дуже затребувані магніти на кухні, від банального кріплення ножів до складних обертових систем. Досить часто магніти використовують для видалення даних з старих засобів зберігання інформації, наприклад з відеокасет, перед тим як з викинути. Адже нікому не хочеться щоб домашнє відео потрапило в чужі руки. Дані з носія давно оцифровані, але касету знищити досить складно. У той же час варто тільки піднести до неї магніт і всі дані зникнуть без сліду.

Методи використання термореле

Ще один корисний в побуті предмет з безліччю варіантів застосування це термореле.

Термореле – це пристрій, який управляє режимами температури. Воно включає або вимикає прилади для охолодження або обігріву в залежності від завдань програми і необхідності.

Даний прилад дозволяє із зручністю використовувати наявні системи терморегуляції. Дуже часто реле входить в комплект так званих розумних будинків і автоматично регулює температуру, коли вона виходить за межі заданих параметрів.

А на виробництві термореле служить частиною аварійної системи безпеки, яка допомагає не допускати нещасних випадків і форс-мажорів.

Принцип роботи пристрою досить простий, але в той же час він зарекомендував себе як вдала система перевірена часом.

Підбирати термореле потрібно виходячи з потреб в кожному конкретному випадку. Крім того потрібно враховувати потужність на яку від розрахований.

Розрізняють одно-, двох-, трьох і чотирьохканальні термореле, які відрізняються за кількістю датчиків на пристрої. Чим більше каналів, тим більше приладів можна підключити до реле.

Вибрати й купити неодимовий магніт або будь-який інший необхідний девайс можна в інтернет магазині Electronoff. Широкий асортимент дозволяє підібрати все в одному місці. Менеджери допоможуть з оформленням замовлення, і ви зможете забрати його в найближчому відділенні нової пошти. Робіть покупки не виходячи з дому.

Comments

.,.,.,.